Інтернет-магазин Дніпро-М – надійний і доступний інструмент

Получайте больше с КЛУБОМ ДНІПРО-М

 

Зарегистрируйтесь и получите

 

 

Електроінструмент та обладнання Дніпро-М & Foresta від виробника

Наша продукція вперше з’явилася на українському ринку ще 10 років тому і відразу ж завоювала довіру у покупця. Секрет такого успіху полягає в тому, що в компанії застосовується високопрофесійний підхід до розробки, дизайну та виробництва інструменту. У 2010 році було прийнято рішення про розширення асортименту і створення побутової лінійки інструменту. З цього моменту ТМ “Дніпро-М” вийшла на новий рівень і знайшла широку популярність на ринку. На даний момент ми є доказом того, що якісний інструмент може мати доступну ціну.

Цінності компанії

Головна цінність – це клієнтоорієнтованість. Кожен день ми вдосконалюємо свою роботу – підбираємо вигідні умови для кожного клієнта, допомагаємо професійною порадою, а також намагаємося показати особистим прикладом використання якісного інструменту.

Наші товари і послуги

Наш інтернет магазин електроінструменту пропонує широкий асортимент товарів. Тут ви зможете знайти:

Купити електро- і бензоінструмент Дніпро-М

Електроінструмент, ціна якого залежить від функціоналу і потужності, можна придбати в розділі “Дім і дача”. Тут представлені заточувальні верстати, компресори, стабілізатори, теплові гармати, насоси, а також зарядні пристрої.

Садовий інструмент – ваш помічник по догляду за присадибною ділянкою. Газонокосарки, тримери, а також кущорізи підтримають у порядку територію саду. Здоров’я рослин можна зберегти за допомогою обприскувачів для боротьби зі шкідниками, асортимент яких представлений в нашому каталозі.

Електро та бензоінструмент, купити який можливо у нас, виявиться незамінним при заготівлі дров, валянні і розпилюванні дерев і, навіть, при будівництві власного будинку. Зазначимо, що бензоінструменти від Foresta відрізняються ергономічною конструкцією і нанесенням хрому на циліндр, що дозволяє збільшити моторесурс.

Наш інтернет-магазин інструментів дозволяє придбати не тільки садовий електроінструмент Дніпро-М, але і витратні матеріали для догляду за ним.

Ціна на зварювальне обладнання без посередників!

На сторінках нашого сайту ви маєте можливість придбати зварювальні інвертори і напівавтомати в Україні. ТМ Дніпро-М створює зварювальне обладнання, враховуючи вимоги користувачів – додає нові функції і системи, що надає приладам функціональності і можливість зручного використання. Купити зварювальне обладнання, яке задовольняло б ваші потреби, ви зможете в інтернет магазині Дніпро-М. В каталозі знаходиться не тільки зварювальне обладнання, ціна і опис товару, а також фотографії приладів. Завдяки цій інформації, вам не потрібно більше витрачати багато часу на пошук в інтернеті “Зварювальні апарати Київ” – тепер можна замовити їх в лічені хвилини. Ми подбали про те, щоб ви змогли відразу ж приступити до роботи після покупки в каталозі представлені маски “Хамелеони” і витратні матеріали для зварювання – електроди та дріт для автоматизованого зварювання.

Ручний електроінструмент, відгуки клієнтів

Всі наші клієнти – щасливі володарі ручного електроінструменту, добре відгукуються про нашу продукцію:

“Для швидкого виконання будівельних і ремонтних робіт підійде будь-який електроінструмент з модельного ряду: перфоратори, труборізи і паяльники труб, кутові шліфувальні машини, ударні дрилі, циркулярні пили і шуруповерти”.

Такі прилади використовують для широкого кола операцій і виявляться корисними як для побутового, так і для професійного використання в різних умовах.

Сервіс, обслуговування та додаткова інформація

Продаж електроінструменту Дніпро-М відбувається через інтернет магазин, а також через горячу лінію – 0 800 200 500. Наш магазин електроінструментів в Києві здійснює безкоштовну доставку по всій Україні при замовленні від тисячі гривень. Також, у вас є можливість придбати інструмент оптом, а при його реєстрації на сайті отримати додатковий рік гарантії. При виникненні питань щодо експлуатації інструментів або у разі їх несправності, ви завжди можете звернутися в сервісний центр. Обслуговування клієнтів відбувається в Києві кваліфікованими фахівцями, готовими відповісти на всі питання, що цікавлять вас. Зателефонувавши за телефоном безкоштовної гарячої лінії, ви отримаєте допомогу в у виборі відповідного електроінструменту в Україні, який буде відповідати всім вашим вимогам і служити вірним помічником.

Якщо ви давно шукали якісний електроінструмент в Києві, то ви знайдете його в інтернет-магазині Дніпро-М. Наша торгова марка надає багатофункціональний інструмент за оптимальною ціною, систему знижок та вигідні акції, а також професійне гарантійне обслуговування.

Детальніше…