Презентація продукції від Дніпро-М та Foresta на Покровському ярмарку у Запоріжжі

Презентація продукції від Дніпро-М та Foresta на Покровському ярмарку у Запоріжжі

У день міста Запоріжжя, 8 жовтня 2016 року, вже традиційно проходив Покровський ярмарок! Весь день жителі міста могли брати участь у майстер-класах, насолоджуватися концертними програмами та смакувати місцевими стравами. Також в рамках ярмарку представники усіх районів міста і області презентували свою продукцію.

Звісно ж, ТМ Дніпро-М і Foresta, також брали участь у заході та презентували ручний електроінструмент, бензо- і електропили та зварювальні апарати. Не дивлячись на те, що на ярмарок не була проведена електромережа до місця нашого розташування, протестувати інструменти усе ж вдалося, а заодно і показати роботу в різних умовах – пристрої працювали від енергогенератора без перебоїв!

Багатьом випала нагода придбати надійний інструмент ТМ Дніпро-М та Foresta за вигідною ціною та ще й зі знижкою. Особливою популярністю користувалася акційна пропозиція Зварювальний апарат САБ 258 і маска зварювальна МЗП-390 у подарунок! Таким чином наші покупці залишалися задоволеними, адже купували якісне зварювальне обладнання і отримували безліч позитивних емоцій від спілкування з нашими консультантами. Вони завжди готові дати відповідь на всі запитання, розповісти про вигідні пропозиції та допомогти обрати інструмент, який підійде саме для Вас.       

ТМ Дніпро-М та Foresta вітають Запоріжжя із Днем міста! Хочемо подякувати усім, хто приєднався до нас в цей святковий день! До нових зустрічей!

 

Коментарі (0)
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>