Розіграш призів 27 вересня о 16:00!

Розіграш призів 27 вересня о 16:00!

imgpsh_fullsize (4)-min

Прийшов час нашого щомісячного розіграшу призів від ТМ Дніпро-М і Foresta! Вже 27 вересня о 16:00 на каналі youtube!

У прямому ефірі за допомогою сайту Random.org визначимо переможців розіграшу серед усіх зареєстрованих учасників в програмі Клуб Дніпро-М! Понад 6000 учасників і у кожного є шанс виграти цінний приз!

Які призи можна виграти в конкурсі?

А саме:

 • Бензопила Foresta FA-45S
 • Ударний дриль Дніпро-М ДЕУ-750
 • Кутова шліфувальна машина Дніпро-М МШК-800
 • 1 сумка для ноутбука Дніпро-М
 • 3 чашки Дніпро-М
 • 3 щоденника Дніпро-М

Додаткові призи

Крім наших головних подарунків, також ми розіграємо 3 додаткових призів за коментарі в чаті прямої трансляції.

 • Сумка для ноутбука Дніпро-М
 • Спортивна пляшка Foresta
 • Щоденник Дніпро-М

У Вас ще є час придбати інструмент Дніпро-М або Foresta (зі списком можна ознайомитися за посиланням) і зареєструвати серійний номер для участі в розіграші. Нагадуємо, що реєструвати номери можна двома простими способами: На сторінці “Додаткова гарантія” або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 200 500!

Для тих, у кого ще немає нашого інструмента також є можливість отримати подарунок. Залишайте коментарі в чаті і можливо Ви саме та людина, яка стане щасливим володарем цінного призу.

Чекаємо Вас на розіграші 27 вересня о 16:00 на нашому каналі YouTube!

Коментарії:
 1. Николай 2 months назад

  Я купив болгарку 125мм Дніпро-М МШК-950, не допилил круга перестала работать кнопка включения за-ради принципа отдал в гарантийный ремонт, прислали через неделю ,уже спилил 2 круга работает.
  Удивило другое, в накладной гарантийного ремонта было написано очистка от пили и грязи, откуда она могла взяться за 5 минут роботы.
  И последнее в розыгрыше призов я себя никак не могу найти в списках такое ощущения что там все подставные фамилии, а что удобно.

  • Менеджер Павел
   Менеджер Павел 2 months назад

   Добрый день, Николай! Спасибо за комментарий и за выбор Торговой Марки Дніпро-М. При любых поступлениях инструмента на гарантийный ремонт мастер осуществляет базовые профилактические работы (такие как очистка от пыли и грязи). Все кто зарегистрировал инструмент на сайте или по тел. горячей линии Дніпро-М принимают участие в ежемесячных розыгрышах. Можете отправить на почту info@dnipro-m.ua или через сервис “онлайн-консультанта” серийный номер Вашего инструмента и мы подскажем Ваш порядковый номер в розыгрыше. Желаем хорошего дня!

 2. ГОР 2 months назад

  ХОЧУ ВИГРАТИ

 3. Володимир 2 months назад

  Придбав у Вас МШК-1250Р (з регулятором оборотів), також маю зварювальний апарат ММА – 250 DPL, та маска Дніпро -М 460. Інструментами та якістю дуже задоволений. Пропоную своїм друзям. Деякі уже придбали і теж задоволенні.

  • Менеджер Павел
   Менеджер Павел 2 months назад

   Доброго дня, Володимире! Дякуємо що обрали Торгову Марку Дніпро-М. Користуйтесь інструментом с задоволенням, приймайте участь у розіграшах призів та покращуйте світ навколо себе. Бажаємо гарного дня!

 4. Ярослав 2 months назад

  Купив у вас МШК 800, задоволений роботою. Вона легко добирається у важкодоступні місця, справляється з роботою і проста у експлуатації.

 5. Ігор 2 months назад

  Я оцінив цю марку, дуже хороша!!! І на далі буду купувати інструмент від цієї марки. Дякуювам !

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>