Деревообробний інструмент

Показані усі продукти (3)

Фільтри

Показані усі продукти (3)

Розпродаж!
ДПЕ-1800

Пила циркулярна Дніпро-М ДПЕ-1800

1699 грн. 1434 грн.
Пила циркулярна Дніпро-М ДПЕ-1800 Артикул: 68226000
Багатофункціональний інструмент, що застосовується у роботі по дереву різної складності з можливістю налаштування кута і глибини розпилювання.
Вага
5 кг
Потужність
1800 Вт
Кількість
обертів
5500 об/хв.
Діаметр
диску
185 мм
1699 грн. 1434 грн.
1

Лобзик електричний Дніпро-М ЛПЕ-850Р

792 грн.

Деревообробний інструмент Дніпро-М

Інструмент для обробки деревини є популярним серед майстрів, так як дерево використовується і для зовнішньої, і внутрішньої обробки, а також в меблевому виробництві. Для якісної і швидкої роботи з деревом рекомендуємо використовувати спеціальні інструменти, а саме – циркулярну пилку і ексцентрикову шліфувальну машину, які значно спростять роботу по дереву.

Циркулярна пила Дніпро-М для розпилу деревини

Розпил деревини різної товщини і текстури забезпечує циркулярна пила, купити яку ви можете за ціною від виробника Дніпро-М. Вам не потрібно розбирати корпус, щоб змінити щітки, адже представлені моделі, в асортименті офіційного інтернет-магазину Дніпро-М, наділені механізмом швидкої заміни щіток.

Крім цієї функції, в конструкції циркулярної пилки Дніпро-М передбачена система бокового видалення тирси. Служить вона для комфортної та безперервної роботи, тому відходи не залишаються на робочому місці. Але не тільки чистота робочого місця є перевагою дискової пили для деревини, технологія автоматичної утилізації тирси продовжує термін служби пили і відстрочує технічне обслуговування інструменту.

Купити циркулярну пилку Дніпро-М

Якщо ви хочете купити циркулярну пилку Дніпро-М в Києві і в інших містах України, то наш інтернет-магазин пропонує придбати її за вигідними цінами від виробника, з гарантією 3 роки і безкоштовною доставкою. Серед усього асортименту особливою популярністю користується дискова пилка Дніпро-М ДПЕ-1800, яка характеризується ергономічною конструкцією. За допомогою функції регулювання нахилу корпусу можливо розпиляти дерево під кутом до 45 градусів. Для зручної експлуатації вбудований механізм контролю глибини пропила, що дозволяє робити рівні ненаскрізні розрізи. Попередженням замикання і надійний захист двигуна від тирси забезпечує тришарове покриття лаку. Поряд з шестернями, виготовленими з легованої сталі, продовжується термін життя інструменту в цілому.

Ексцентрикова орбітальна шліфмашина Дніпро-М для зачистки поверхні

Металеві і дерев`яні поверхні якісно зачистить універсальний інструмент – шліфувальна машина Дніпро-М МШЕ-450р. Такий інструмент має ряд характеристик:

  • • потужність, якої достатньо для шліфування грубих поверхонь;
  • • ергономічна конструкція (вага – 1,8 кг)
  • • діаметр диска 125 мм;

Якщо ви давно шукали інструмент, який зможе обробляти не тільки поверхні з дерева і металу, а й пластмаси, скла, а також шпаклівку і камінь, рекомендуємо купити орбітальний шліфувальний верстат ТМ Дніпро-М. Для більшого комфорту при роботі з різними матеріалами, шліфувальна машина Дніпро-М, ціна і функціонал якої є оптимальним серед аналогів на ринку, оснащена функцією регулювання обертів (від 6000 до 12500 об / хв). Ексцентрикова полірувальна машина незамінний інструмент для обробки конструкцій, які мають нерівномірну поверхню, вигнуті і мають важкодоступні місця для інших видів шліфувальних машин.

Ремонт і обслуговування деревообробних інструментів Дніпро-М

Звертаючись до сервісних центрів Дніпро-М будьте впевнені, що Вам нададуть якісне технічне обслуговування. Спеціально навчений і ретельно підібраний персонал, майстри своєї справи, забезпечать ремонт циркулярної і ексцентрикової пили в термін, а також проконсультують про правильну експлуатацію інструменту.

Купити ексцентрикову орбітальну шліфувальну машину Дніпро-М

Купити ексцентрикові орбітальні шліфувальні машини Дніпро-М МШЕ-450Р, а також замовити безкоштовну доставку по Києву або в інше місто України, можна у нас в інтернет магазині Дніпро-М. Тут Ви знайдете актуальні ціни, характеристики, відгуки, фотографії та відео огляди інструментів. Вам не потрібно оплачувати доставку, все що залишається це купити пилку циркулярну заповнивши просту форму замовлення на нашому сайті. Купуючи деревообробні інструменти ТМ Дніпро-М, ви отримуєте високу якість і сучасне технологічне обладнання за доступною ціною!

Детальніше…