Газонокосарки

Показати продукт

Фільтри

1 товар

lm-4g

Газонокосарка бензинова Foresta LM-4G

5214 грн.
Газонокосарка бензинова Foresta LM-4G Артикул: 88772000
Потужний бензиновий інструмент відмінно підійде для скосу трави на дачі або в саду.
 • Надійний сталевий корпус
 • Колеса на підшипниках
 • Регулювання висоти скосу
 • Ширина зрізу 46 см
Бензинова газонокосарка "Foresta" LM-4G призначена для регулярного скоса трави в саду, на дачі або галявині. Дуже добре підходить для стрижки великих територій в дали від джерела електроживлення. Володіє 4-х тактний бензиновим двигуном потужністю 4 к.с., зі збільшеним моторесурсом для тривалого і не перериваного скошування. Відмінною особливістю "Foresta" LM-4G є ширина зрізу, яка досягає 46 см, за рахунок чого дозволяє скошувати траву навіть по краях газону. Легке регулювання висоти скоса здійснюється одним важелем, сама висота варіюється від 25 до 75 мм. Газонокосарка має 4 лезами, завдяки чому здійснюється більш якісний скіс території. Вся зрізана трава збирається в великий тканинний травозбірник ємністю 60 л. Слід зазначити, що для підтримки зростання, стригти газон слід: після зимового періоду, кожні 10-15 діб, в літній період - щотижня.
5214 грн.

Бензинова газонокосарка Foresta

Газонна трава вимагає від її власника систематичного догляду. Цей пристрій призначений для скошування трави, яка проростає на маленьких і середніх садових ділянках. Зручність при транспортуванні самохідної косарки досягається за рахунок її незначної ваги. Універсальна ручка дозволяє компактно зберігати техніку в малогабаритному приміщенні. Замовивши газонокосарку саме у нашому магазині, ви не тільки придбаєте надійного помічника, але і станете учасником Клубу Клієнтів Дніпро-М, де регулярно розігруються подарунки і проводяться вигідні акції.

Газонокосарка оснащена шістьма позиціями, які дозволяють без проблем здійснити стрижку трави в кілька варіантів. Це надає універсальність при обробці складних ділянок. Інженери створили якісну конструкцію. На пристрої розташований травозбірник, який виконаний з нейлоновою сталі. Він легко знімається з блоку і звільняється від вмісту трави. Об`єм резервуара становить 60 літрів. Газонокосарка від виробника – це оптимальний інструмент для справжнього господаря. Використання даної моделі на практиці досить просте і компактне.

Купити бензинову газонокосарку Foresta

Купити газонокосарку Foresta – це означає мати під рукою реальну можливість швидко і якісно приводити до ладу свою ділянку. У даній моделі існує можливість встановити точну висоту зрізу від 2,5 до 7,5 див. Максимальна ширина одного проходу досягає 46 см. Сили оператора під час роботи витрачаються у меньшій мірі за рахунок наявності великих і зручних коліс.

Бензинова газонокосарка оснащена двигуном у 4 кінські сили і об`ємом 139 см3. Розмір паливного бака досягає 1,5 л, а масляного – 0,6 л. Пристрій має велику продуктивність і значний робочий ресурс. Ергономіка корпусу дозволяє зберігати стійкість техніки на поверхні землі навіть у найбільш складних і непередбачуваних умовах.

Кнопка моментального вимкнення мотора розташована на рукоятці газонокосарки. Її поверхня якісно покрита гумою, що надає додатковий комфорт при роботі. Користувач може легко відрегулювати нахил рукоятки під свій зріст. Чотири спеціальні гострі ножі блискавично проводять рівні зрізи. При цьому пристрій виробляє трохи шуму. Стальний корпус покритий антикорром високої якості. Це істотно продовжує експлуатаційний період техніки. Газонокосарка бензинова – це тонке поєднання прийнятної вартості і високої якості.

Ціна на газонокосарку в офіційному магазині Дніпро-М

Ціна та інші переваги від нашого магазину:

 1. авторитет організації перевірений чималим періодом існування на ринку;
 2. велика мережа магазинів має надійні сервісні центри;
 3. команда кваліфікованих фахівців готова проконсультувати клієнта з питання, що його цікавлять;
 4. наша цінова політика ґрунтується на можливостях та пріоритетах кінцевого споживача і вона є доступною;
 5. на кожен вид техніки поширюється гарантія;
 6. при купівлі товару регулярно проводяться акції та знижки;
 7. компанія працює без посередників і напряму від виробника;
 8. передбачена безкоштовна доставка товару по Україні.
Детальніше…