Кутова шліфувальна машина Дніпро-М МШК-1900Р

Кутова шліфувальна машина Дніпро-М МШК-1900Р

Артикул: 69089000
Потужний інструмент для точного різання та будівельних матеріалів (метал, камінь) з абразивними дисками діаметром 180 мм.
Вага
3.2 кг
Потужність
1900 Вт
Кількість
обертів
9300 об/хв.
Диск
180 мм
Регулятор
обертів

1446 грн. 1446 
Потужний інструмент для точного різання та будівельних матеріалів (метал, камінь) з абразивними дисками діаметром 180 мм.
Вага
3.2 кг
Потужність
1900 Вт
Кількість
обертів
9300 об/хв.
Диск
180 мм
Регулятор
обертів
Артикул: 69089000 Категорія:
00

Опис і характеристики шлифмашинки МШК-1900р

МШК-1900р - це кутова шліфувальна машина від торгової марки Дніпро-М, яка без праці виконає безліч будівельних робіт. Її переваги - витривалість і малогабаритність - поєднання, яке рідко зустрінеш на ринку.

Для моделі МШК-1900р підійде коло діаметром 180 мм. Це оптимальний розмір для виконання найрізноманітніших будівельних і ремонтних робіт: рез труб, великих і товстих металоконструкцій, бетону. Однак, пам'ятайте, що зняття кожуха або установка кола з великим діаметром може заподіяти шкоду. Потужність електроінструменту складає 1900 Вт, що дозволяє розвивати до 9300 оборотів в хвилину. Наявність регулятора обертів допоможе виставити оптимальний режим роботи під конкретну задачу. Для збільшення терміну експлуатації інструменту, його двигун обмотаний мідним дротом і покритий потрійним шаром термостійкого лаку. До того ж, каучукова втулка і гумова прокладка RS типу забезпечують захист внутрішніх механізмів.

Весь потужний механізм кутової шліфувальної машини ховається в невеликій легкої конструкції, яку можна без проблем транспортувати і зберігати в будь-якому місці. Для зручності, додаткову рукоятку можна встановлювати як з лівого, так і з правого боку.

МШК-1900р сміливо можна назвати універсальним приладом. Він зумів поєднати в собі потужність і малогабаритність, функціональність і легкість. Болгарка від Дніпро-М буде корисна як для господаря в ремонті, так і для професіонала на будівництві і в рівній мірі давати якісний результат.

Додаткова інформація

Внешний диаметр диска (мм)

180

Класс защиты корпуса

IP20

Вес (кг)

3.2

Регулятор оборотов

есть

Мощность (Вт)

1900

Напряжение питания сети (В)

220-240

Количество оборотов (об/мин)

0-9300

КШМ
Додатковий комплект графітових щіток
Спеціальний ключ
Інструкція

Написати відгук

Написати відгук

Відгуки(4)

 1. Здравствуйте! Очень интересует снижается ли крутящий момент при уменьшении оборотов данной модели? Есть ли контроль величины силы тока? То есть уменьшая обороты тем самым не испортить инструмент.

  • Добрый день. В шлифмашинке использован синхронный двигатель (с щетками). Принцип работы такого двигателя – чем больше затормаживается ротор, тем больше потребление тока, соответственно, крутящий момент возрастает вплоть до набора скорости вращения на холостом ходу.
   При регулировке скорости используется ШИМ-регулятор. По сути – мы снижаем напряжение, подаваемое на двигатель, В целом – мощность (и максимальная – тоже), и скорость вращения – ограничиваются.
   Ток имеет ограничение в виде индукции самих обмоток двигателя, равен примрно двухкратному номинальному току (равен току пускового импульса).

 2. Доброго времени суток! Скажите, а какая исходящая мощность у данной УШМ? Этот параметр в характеристиках и инструкции почему-то не указан!.

  • Добрый день, Евгений! Средняя потребляемая мощность данной УШМ – 1900 Вт, исходящая мощность – 1300 Вт. Уровень потребляемой мощности зависит от приложенной нагрузки.

Особливості

Корпус редуктора

виготовлений з алюмінієвого лиття під тиском

Механізм швидкої заміни щіток

дозволяє проводити заміну щіток без розбору інструменту

Регулятор обертів

дозволяє встановлювати оптимальні обороти для оброблюваних матеріалів і типів робіт

Ергономічна конструкція задньої рукоятки

забезпечує відмінну збалансованість інструменту у використанні

Кнопка пуску

має спеціальну конструкцію, яка полегшує виконання робіт однією рукою

Три шари термостійкого лаку

надійно захищає двигун від будівельного пилу, що запобігає міжвиткове замикання і продовжує термін служби двигуна на 50%

Захисна каучукова втулка

опорного підшипника знижує вібрацію, а також запобігає пошкодження корпусу при заклинюванні підшипника

Пилозахисні підшипники з гумовою прокладкою типу RS

запобігають потраплянню пилу і передчасний знос двигуна

Відеоогляд кутової шліфувальної машини Дніпро-М МШК-1900Р