Про DniproM

Dnipro-M banner

Нове покоління якості та ціни

  • Професійна якість за доступною ціною
99% случаев – гарантийные

Купуючи інструмент Dnipro-M Ви платите тільки за його функції, без націнки за бренд, і можете бути впевнені в тому, що він прослужить не менше 3 років.

Найкраще співвідношення ціни та якості це

Зварювальний інвертор SAB-258N

Може спалити 101 електрод діаметром 3 мм без перерви.


Зварювальний апарат може працювати до 8 годин без перерви, навіть при зниженій напрузі у мережі (від 160 В). Зварювальні апарати Dnipro-M - переможці конкурсу "Українська народна премія 2017"

Шуруповерт CD-182

Здатний закручувати до 5 тисяч шурупів безперервно.


Всі шурупокрути Dnipro-M комплектуються 2 акумуляторами, час роботи яких на 25% перевищує час заряду. Тому, навіть таке завдання як 5 тисяч закручених шурупів безперервно - можна виконати (за умови заміни акумуляторів).

Болгарка GS-140SE

Всі професійні функції для зручності і безпеки в роботі.


У моделі GS-140SE реалізовані функції професійного інструменту: плавний запуск без ривків, регулювання і стабілізація обертів при будь-яких навантаженнях.

1

Пасатижі Ultra

Під силу перекусити сталевий трос діаметром 3 мм.


Пасатижі Dnipro-M Ultra за рахунок зміщеного шарнірного механізму і особливо міцної сталі 60 Cr-V здатні справлятися з екстремально складними завданнями протягом усього гарантійного терміну в 5 років.

Алмазний диск Ultra

Єдиний алмазний диск в Україні, який ріже будь-які будівельні матеріали, в тому числі і сталь.


За рахунок унікальної технології "Vacuum brazed" диск відрізняється підвищеною стійкістю до високих температур, які виникають в процесі роботи. Без проблем впорається з різом залізобетону, пластику, металу, керамограніту і інших матеріалів.

99% випадків - гарантійні

99 інструментів з 100 приймаються на ремонт по гарантії незалежно від причин поломки. Для нас головне, щоб Ви були задоволені не тільки продуктом, а й рівнем сервісного обслуговування.
99% случаев – гарантийные

3 роки гарантії на електроінструмент

Вся лінійка електроінструментів і зварювальних апаратів САБ має гарантію 3 роки. Це найвищий показник для інструментів побутового сегмента в Україні!
3 года гарантии на электроинструмент

10 років гарантії на ключі

Ми даємо 10 років гарантії на сталь рожково-накидних ключів Dnipro-M. Такий термін гарантії обгрунтований використанням хром-ванадієвого сплаву і європейського стандарту якості DIN 3113.
10 лет гарантии на ключи

5 років гарантії на зварювальні апарати ММА і ручний інструмент ULTRA

Власні розробки, використання кращих комплектуючих та збірка на провідних заводах Китаю, Індії та Тайваню, гарантують термін служби понад 5 років.
2

Ремонт інструменту до 3-х годин

У сервісному центрі і фірмовому магазині з майстернею ми ремонтуємо інструмент в термін до трьох годин. Якщо інструмент неможливо відремонтувати в даний термін, ми даємо безкоштовну заміну на час ремонту.
1

Ремонт не виходячи з дому

Унікальна послуга на ринку України. Ви можете відправити інструмент на ремонт через компанію «Нова пошта» з будь-якого куточка України. Для гарантійних випадків ремонту послуга повністю безкоштовна. Термін ремонту з урахуванням пересилання товару - до 7 днів.
1

Завжди чистий інструмент

Ми обов'язково чистимо інструмент від пилу і бруду після кожного ремонту. Ви завжди отримаєте його чистим, справним, і з вкладеними рекомендаціями щодо подальшого використання від сервісного майстра.
1