Назад в новини
1469

Як це було: Dnipro-M на фестивалі в Карпатах

Вже 3 фестиваль поспіль ми представляємо Бренд Dnipro-M на заходах Made in Ukraine. Цього разу зустріч пройшла в мальовничому куточку західної України, в затишному селі Криворівня, Івано-Франківської області.

Як це було: Dnipro-M на фестивалі в Карпатах1

Фестиваль "Made in Ukraine" увійшов у цілий комплекс заходів "Via Carpatia", на яких організатори створили масу івентів: фестиваль музики та мистецтва, кінофестиваль, конференція про майбутнє Карпат, гуцульський фест. Але ми зупинимося на частині "Made in Ukraine: Карпати", яка пройшла 23-24 червня.

Стенд Dnipro-M за традицією зібрав масу уваги. Кожен учасник зміг на власному досвіді перевірити якість інструменту Dnipro-M в роботі і дізнатися про переваги Бренда. Тестування продукції відбувалося в інтерактивному форматі, до того ж, за невеликі квести ми дарували учасникам подарунки. Дорослі майстрували фірмові дерев'яні блокноти і кували монети власноруч, а діти - фарбували брендовані іграшки.

Як це було: Dnipro-M на фестивалі в Карпатах2

Команда Dnipro-M подбала про те, щоб усім гостям стенду було одночасно цікаво і корисно. Дякуємо всім гостям заходу за активність, і обов'язково чекаємо Вас на нових івентах.

Dnipro-M це максимум тестування та мінімум складнощів!