Назад в новини
9075

Зустрічайте новинки від DniproM: мотопомпи

Зустрічайте новинки у каталозі DniproM. Отже, раді презентувати Вам п’ять моделей мотопомп.

Мотопомпа DniproM МП-125

Мотопомпа Dnipro-M МП-125 для чистої водиМотопомпа МП-125 для чистої і слабо забрудненої води призначена для рідин, частки домішок в яких розміром не більше 4-5 мм. Модель відрізняється низьким рівнем вібрації та шуму під час роботи. Діаметр вхідного отвору - 25 мм, продуктивність - 8.1 куб. м/год.

Перейти до товару

 

 

Мотопомпа DniproM МП-150

Мотопомпа Dnipro-M МП-150Мотопомпа МП-150 для чистої і слабо забрудненої води призначена для рідин, частки домішок в яких розміром не більше 4-5 мм. Діаметр вхідного отвору - 50 мм, продуктивність - 30 куб. м/год. Прилад споживає мінімальну кількість палива і відрізняється простотою в роботі.

Перейти до товару

 

 

Мотопомпа DniproM МП-180

Мотопомпа Dnipro-M МП-180МП-180 здатна перекачувати рідину з домішками, частки яких не перевищує розмір 5 мм. Мотопомпа оснащена потужним двигуном 7 к.с. Завдяки цьому продуктивність моделі складає 1000 л/хв або 60 куб. м/год.

Перейти до товару

 

 

 

Мотопомпа DniproM МП-280

Мотопомпа Dnipro-M МП-280Мотопомпа призначена для переміщення і перекачки рідин з домішками не більше 5 мм розміром. Прилад працює за рахунок бензинового двигуна. Двигун потужністю 7 к.с. створює продуктивність 750 л/хв.

Перейти до товару

 

 

Мотопомпа DniproM МП-350

Мотопомпа Dnipro-M МП-350Модель МП-350 працює на бензині, двигун потужністю 6,5 к.с. забезпечує подачу 580 літрів води в хвилину. Завдяки пасивному і водяному охолодженню пристрій не перегрівається. Висота підйому води становить 25 метрів, тобто можна качати воду з низових водоймищ.

Перейти до товару

 

 

Якщо ви бажаєте придбати якісну мотопомпу за доступною ціною в Україні - запрошуємо до інтернет-магазину DniproM! Всі представлені моделі доступні для замовлення на сайті. Приємних покупок!

Дякуємо, що обираєте Dnipro-M!