Назад в новини
2920

Максимум зручності - долучайся до Dnipro-M в соціальних мережах

Кожен день ми працюємо над тим, щоб бути якомога ближче до кожного нашого Клієнта. Під час неймовірно швидкого розвитку інтернет мережі ми не змогли упустити можливість продовжити спілкування з вами в популярних месенджерах і соціальних мережах.

Кількість інформації в мережі з кожним днем ​​збільшується, а різноманітність способів її отримання дивує. Але ми передбачили і цей момент і тому висвітлюємо життя Dnipro-M в Telegram, Facebook і Instagram одночасно.

  1. Telegram стає все більш популярним, кількість користувачів щодня збільшується на 200 000 чоловік. Команда Dnipro-M також оцінила його зручність, і створила свій Telegram-канал, де публікуються цікаві статті та свіжі новини бренду.
  2. Facebook - найбільша соціальна мережа в світі, яку ми просто не могли обійти стороною. Понад 10 млн українців використовують Facebook для спілкування, обміну інформацією з друзями, близькими і своїми улюбленими Брендами.
  3. Instagram - додаток з елементами соціальної мережі, в якому люди обмінюються мільйонами знімків і відеозаписів щодня, а головне - своїми емоціями і враженнями. Dnipro-M не збирається приховувати своє яскраве соціальне життя :) Також у нас на сторінці ви знайдете інформацію про останні акції та кращий сервіс Фірмових магазинів і офіційного сайту.

Дізнавайтеся про найсвіжіші новини Dnipro-M, гарячих знижки і актуальні акції там, де Вам зручно. Тримайте Dnipro-M в телефоні і будьте в курсі всіх новин :)

Приєднуйтесь, чекаємо Вас!