Назад в новини
5901

Dnipro-M: подвійне свято - подвійна удача

11 листопада подарувало світу одразу два нестандартних, але цікавих свята - День холостяка і Всесвітній день шопінгу. Незважаючи на те, що обидва ці свята мають неофіційний статус в Україні, Бренд Dnipro-M дарує атмосферу справжнього торжества і з цією метою підготував спеціальний акційний комплекс для Покупців.

Святкова пропозиція від Dnipro-M

Спеціальні пропозиції від Бренда електроінструменту №1 в Україні діють в усіх фірмових магазинах. Для всіх відвідувачів в це подвійне свято, 10 та 11 листопада, ми підготували масу приємностей:

Крім цього, в кожному фірмовому магазині представлені акційні набори, завдяки яким ви не тільки заощадите свій бюджет, але і значно полегшите робочий процес. Не пропустіть можливість одним з перших купити:

Локальні акції

Крім основної акційної програми, яка діє у всіх фірмових магазинах Dnipro-M, в деяких з них також присутні власні святкові заходи:

  • традиційне тестування інструменту в урочистій обстановці;
  • унікальний краш-тест фірмового інструменту і драбин;
  • конкурси з призами (сувенірна продукція Dnipro-M і витратні матеріали).

У число магазинів, в яких діють локальні пропозиції, входять наступні:

  • Фірмовий магазин в Миколаєві;
  • Фірмовий магазин в Харкові (р-н Центрального ринку);
  • Фірмові магазини в Києві (р-н метро Почайна і р-н ринку шпалерів).

Крім того

Окремо слід відзначити відкриття нового фірмового магазину Dnipro-M, що наближається, у м. Бориспіль. З нагоди подвійного свята, 10 та 11 листопада, відбудеться урочисте попереднє відкриття магазину, що дозволить кожному відвідувачу дізнатися подробиці ще до офіційної процедури.

Пам'ятайте, що 11 листопада відзначається не тільки День холостяка, а й Всесвітній день шопінгу, а це значить, що наші акційні пропозиції та святкова програма діє абсолютно для всіх.

Приєднуйтесь до свята разом з Dnipro-M!