Назад в новини
11390

Як зареєструвати інструмент на новому сайті

Друзі, раді вам повідомити, що ми оновили сайт. При цьому трохи змінилася послідовність дій при реєстрації інструменту, а також вхід в особистий кабінет. Тепер для того, щоб зареєструвати інструмент або дізнатися деталі свого замовлення, вам необхідно зробити 3 простих кроки, перший з яких - це реєстрація в особистому кабінеті.

Крок 1. Реєстрація

Незалежно від того, новачок ви, або досвідчений користувач ТМ Дніпро-М, вам необхідно пройти стартову реєстрацію в особистому кабінеті. Для цього необхідно натиснути на іконку профілю в правому верхньому куті, перейти на вкладку реєстрація, ввести свій номер телефону*, придумати і ввести пароль і натиснути на кнопку «Зареєструватися».

Всплывающее окно регистрации

*Якщо раніше ви реєстрували інструмент, то для відображення коректної знижки необхідно вводити номер телефону, який ви використовували при реєстрації інструменту.

Крок 2. Підтвердження телефону

Після реєстрації ви потрапите в свій особистий кабінет, в якому у вкладці «Налаштування профілю» буде можливість заповнити свої дані і підтвердити номер телефону. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Вислати підтвердження».

Редактирование профиля

Далі потрібно ввести 6-значний код підтвердження з SMS, після чого натиснути на кнопку «Підтвердити».

Подтверждение телефона

Крок 3. Підтвердження електронної пошти

Після підтвердження електронної пошти ви зможете авторизуватися в особистому кабінеті, отримувати повідомлення про новинки, акції та новини компанії, а також прискорити процес покупки інструменту. Для цього необхідно заповнити графи «Ім'я» і «Прізвище», а також ввести актуальний email. Після цього вам буде надіслано лист-підтвердження*, який необхідно відкрити і перейти по посиланню.

Письмо с подтверждением

* Якщо лист не прийшов, то можливо ви допустили помилку в написанні або воно потрапило в папку «Спам».

Якщо ви все зробили правильно, то в профілі навпроти електронної пошти та телефону будуть горіти зелені галочки.

Меняем пароль на сайте

Крок 4. Реєстрація інструменту

Тепер ви сміливо можете реєструвати інструмент ТМ Дніпро-М або Foresta. Для цього треба зайти у вкладку «Реєстрація інструменту» і ввести серійний номер.

Окно регистрации инструмента