Назад в новини
896

Мобільний майстер Dnipro-M: хто це та як викликати?

Вашому генератору або компресору потрібне сервісне обслуговування, але ви не уявляєте, як будете транспортувати їх до найближчої майстерні? Все просто! Викличте нашого мобільного майстра додому або на підприємство.

Мобільний майстер — це висококваліфікований спеціаліст, який приїде до вас, щоб відремонтувати габаритну та важку техніку.

Щоб його викликати, зателефонуйте на нашу «гарячу лінію» та повідомте оператору свою адресу, номер телефону та інструмент, який потребує сервісу.

  • Майстер вирушить до вас наступного дня (навіть якщо це вихідний) та полагодить обладнання. Виїзд фахівця коштуватиме 300 грн.
  • Якщо ж поломка виявиться такою, яку не можна усунути на місці, ваш інструмент передадуть до сервісної майстерні та визначать як пріоритетний у черзі. 
  • Якщо для ремонту потрібно більше одного дня і техніка не повернеться до господаря в день приїзду майстра, виїзд спеціаліста клієнт не оплачує.

Послуга діє у таких містах:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.