Назад в новини
1553

Тиждень металурга від Dnipro-M

Металургійний комплекс без сумніву є основою індустрії нашої країни. Сюди входить чорна та кольорова металургія, які охоплюють всі стадії технологічних процесів - від видобутку сировини до отримання готової продукції. І зовсім скоро, 21 липня, в Україні відзначатиметься чудове свято, присвячене цій мужній професії - День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Виконати роботу без надійного електроінструменту практично неможливо. Саме наявність якісного обладнання є запорукою успіху. З такої нагоди ми оголошуємо «Тиждень металурга»!

Для справжніх чоловіків

Не обов'язково бути професійним металургом, щоб зіткнутися з необхідністю обробки металу. Найчастіше ми стикаємося з цим при виконанні ремонту і дрібних побутових робіт. І щоб будь-яка робота виконувалася максимально ефективно, слід користуватися тільки якісним інструментом.

«Тиждень металурга» триватиме з 15 по 21 липня. В цей період Ви зможете стати щасливим власником наших акційних наборів за максимально вигідними цінами. Наприклад, зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DPB в комплекті з електродами Dnipro-M 3 мм 1 кг і захисними рукавичками всього за 2868 грн.

 Поспішайте придбати комплект інструментів, що цікавить саме Вас за спеціальною ціною в «Тиждень металурга». Кількість акційних наборів обмежена!