Назад в новини
6016

Dnipro-M дивує новинками: ножі і комплекти лез

Арсенал справжнього господаря налічує безліч інструментів, іноді самих специфічних і незвичайних. Але є і такі, без яких не обійтися в кожному будинку: сегментні ножі з висувними лезами - яскравий тому приклад.

Новинки сегментних ножів відрізняються найвищою якістю на ринку України, а лінійка Ultra по надійності і терміну служби і зовсім не має аналогів.

З радістю презентуємо розширення асортименту Dnipro-M 5 позиціями ножів і 4 наборами лез:

Ніж сегментний ULTRA 07G - D1, 18 мм

Ніж сегментний ULTRA 07G - D1, 18 мм

Перейти

Ніж сегментний типу Ultra виконаний з металу з рифленими прогумованими вставками. Оснащується гвинтовою системою блокування леза і поставляється в комплекті з 5 запасними лезами шириною 18 мм.

 

Ніж сегментний ULTRA 07G - D2, 9 мм

Ніж сегментний ULTRA 07G - D2, 9 мм

Перейти

Металевий сегментний ніж лінійки Ultra з додатковими прогумованими вставками використовується при будівельних і оздоблювальних роботах для різання паперу, картону, бандажних стрічок, лінолеуму та інших матеріалів. Йде в комплекті з 5 запасними лезами шириною 9 мм.

Ніж сегментний 07G-D4,18 мм

Ніж сегментний 07G-D4,18 мм

Перейти

Сегментний ніж Dnipro-M 07G-D4 має литий пластиковий корпус з прогумованими вставками і металевої напрямної для змінних лез шириною 18 мм. Це незамінний інструмент при будівельних і оздоблювальних роботах, пов'язаних з різкою паперу, картону, бандажних стрічок, лінолеуму та інших матеріалів. Поставляється в комплекті з 3 запасними лезами.

Ніж сегментний 07G-D5, 18 мм

Ніж сегментний 07G-D5, 18 мм

Перейти

Ніж Dnipro-M 07G-D5 - підійде для будівництва і при оздоблювальних роботах для різання паперу, картону, бандажних стрічок, лінолеуму та інших матеріалів. Пристрій додатково посилено металевої напрямної для змінних лез шириною 18 мм.

 

Ніж трапецієподібний ULTRA 07G - D3

Ніж трапецієподібний ULTRA 07G - D3

Перейти

Ніж складаний трапецієподібний ТМ Dnipro-M Ultra дозволяє з легкістю передавати значні зусилля на робочу поверхню. Міняти леза можна за пару секунд за допомогою спеціальної кнопки. Комплектується 4 запасними лезами і виготовляється з високовуглецевої сталі, що значно збільшує термін його експлуатації.

Комплект лез G-02, 18 мм

Комплект лез G-02, 18 мм

Перейти

10 змінних лез, виготовлених з високовуглецевої сталі типу 60-С дозволяють справлятися з роботою швидко і точно. Ширина полотна леза - 18 мм. Комплект лез поставляється у пластиковому блістері і використовується з прорізними ножами для різання паперу, картону та інших подібних матеріалів при будівельних і оздоблювальних роботах.

Комплект лез ULTRA G-01, 18 мм

Комплект лез ULTRA G-01, 18 мм

Перейти

У комплект сегментних лез лінійки Ultra входить 10 змінних лез, виготовлених з високовуглецевої сталі марки SK-4.

Комплект лез ULTRA G-03

Комплект лез ULTRA G-03

Перейти

Комплект змінних трапецієподібних лез лінійки Ultra виготовляється з високовуглецевої сталі марки SK-4. Леза відрізняються підвищеною надійністю і зносостійкістю в роботі, за рахунок чого термін їх служби на 50% вище ніж у аналогів.
 

Комплект ULTRA G-04, 9 мм

Комплект ULTRA G-04, 9 мм

Перейти

Комплект сегментних лез лінійки Ultra - 10 змінних лез, виготовлених з високовуглецевої сталі SK-4. Ширина полотна - 9 мм. За рахунок нової форми і потрійної кромки леза Dnipro-m в середньому мають ресурс у 1,5 рази більше за аналогів.

Ми пропонуємо найкраще рішення по співвідношенню ціни та якості. Купити надійний і доступний інструмент, аксесуари і витратні матеріали до нього можна в інтернет магазині Dnipro-M зі швидкою доставкою та усіма додатковими сервісами.