Назад в новини
3318

Новий рівень обслуговування: продавці підвищують кваліфікацію

Dnipro-M почав нову програму навчання продавців. Відтепер обслуговування в магазинах стане ще кращим.

Ми намагаємось створити ідеальний сервіс у кожному магазині, де представлена продукція Dnipro-M. Саме тому була розроблена програма підвищення кваліфікації, на якій продавці фірмових магазинів і магазинів Партнерів навчаються і відточують навички правильного обслуговування.

Навчання в самому центральному офісі

13 серпня в центральному офісі Dnipro-M в м. Київ відбувся другий модуль першого етапу навчання продавців магазинів із двох областей — Київської й Чернігівської. Усього було 34 представників із 30 магазинів. Навчання входить в обов’язковий стандарт роботи продавця.

Навчання в центральному офісі

Щоби повноцінно представити Покупцю інструмент, треба ідеально знати продукт та бренд. Саме тому перша половина навчального дня була присвячена вивченню особливостей і відмінностей Dnipro-M серед усіх інших виробників, представлених на ринку України. Тепер, зайшовши в магазин, Ви зможете отримати ще більш професійні поради й підказки від продавців. До того ж окремою темою став стандарт обслуговування Покупця. Обговорювалося все, від тривіальних «етапів обслуговування» до всіх тонкощів поваги до Клієнта. Адже ми пам’ятаємо класичне «клієнт завжди правий» — це один із принципів нашого обслуговування.

навчання

Тестування як найкращий метод порівняння

тестування

Наступним етапом стало порівняльне тестування нашого інструменту і продукції виробників із різної цінової категорії. Вкотре самі ж продавці довели, що Dnipro-M це дійсно висока якість. Зокрема в таких текстах підтверджується, що ми пропонуємо краще співвідношення ціни та якості. Після такого модуля продавці детально і зрозуміло зможуть пояснити чому.

Тестування продукції

Усі продавці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Усі познайомилися зі стандартами обслуговування, вивчили тонкощі продукції і тепер будуть представляти бренд на найвищому рівні


Шановні Покупці, запрошуємо Вас заходити в магазини, обирати інструмент, оцінювати якість та обслуговування. Карта магазинів тут.