Назад в новини
21155

Новий SAB-310 від «Dnipro-M» – більше можливостей та комфорту

Представляємо Вашій увазі зварювальний напівавтомат SAB-310. Ми постійно думаємо про наших Клієнтів і прислуховуємося до їх побажань, тому ми розробили напівавтомат, який буде одночасно універсальний і зручний в роботі. SAB-310 працює з електродами всіх типів від 1.6 до 4 мм і дротом від 0.8 до 1.0 мм. Режими MIG-MMA перемикаються натисканням однієї кнопки.

Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310

Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310

Перейти к товару

Трьома режимам роботи з дротом:

2Т - Режим зварювання короткими швами. Захист від загасання при зварюванні на прохід. Плавне регулювання форсажу дуги, що перешкоджає її загасанню.

4Т ​- Режим зварювання довгими швами. Зварювання довгих швів ділянками від 100 до 350 мм. Вам не доведеться постійно тримати кнопку на пальнику. Натисніть кнопку на початку процесу і при завершенні.

Режим зварювання SPOT - точкове зварювання. Дозволяє легко з'єднувати деталі товщиною від 3 до 4 мм. Цей режим зварювання використовується в автомобілебудуванні. Зварювання триває потрібний Вам час, після чого згасає. Після натискання процес повториться. Можна задавати інтервал від 0.1 до 10 секунд.

Додатковий комфорт

На панель управління встановлені 2 індикаційні дисплея. Вони відображають рівень зварювального струму і напруги. Тепер можна здійснювати більш точне налаштування цих показників.

Передня панель SAB-310

Знімний єврорукав

Зварювальний інвертор в комплекті йде зі знімним рукавом довжиною 3 м. Еврорукав додає пристрою маневреності і завдяки міцним матеріалами він прослужить довше.

Кожному власнику важлива надійність і ККД апарату. Наш зварювальний напівавтомат витримає високі навантаження, буде зручним і виконає будь-які завдання. Модель SAB-310 вмістила у собі всі переваги наших інструментів. Ергономічний корпус, виконаний з ударотривких матеріалів. 

Роз'єми SAB-310

Наші інженери створили інструмент, з яким може працювати професіонал і новачок. Частою проблемою у недосвідчених користувачів стає перегрів пристрою. У SAB-310 встановлена автоматична система, яка захищає напівавтомат. До того ж, інвертор працює від 160 В, а встановлений мережевий фільтр дозволяє працювати без втрат потужності. Зварювальний шов вийде міцний і акуратний навіть при коливанні напруги.

Особливості апарату

  • Повністю автоматичний зварювальний процес;
  • Універсальність у застосуванні за рахунок 3 автоматичних режимів;
  • Додатковий комфорт;
  • Працює від 160В без втрат потужності;
  • Система захисту від перегріву;
  • Комфорт роботи з тонкими металами;
  • Продуктивність на професійному рівні;
  • Легкість і компактність;
  • Знімний еврорукав.

Завдяки всім цим особливостям зварювальний інвертор SAB-310 підійде для вирішення найрізноманітніших завдань.

Наше завдання - зробити універсальний і зручний інструмент. Саме тому в жовтні, на полицях магазинів з'явився SAB-310. Потужний, простий у використання і універсальний інструмент, який підійде кожному.