Назад в новини
2619

Проведемо тиждень дружби разом з Dnipro-M

Дружба - це перш за все повага, довіра і надійність. Саме таким другом Dnipro-M намагається бути для кожного з Вас. Ми постійно поліпшуємо якість електроінструментів і аксесуарів до них, підвищуємо рівень нашого сервісу і хочемо бути максимально доступними і зручними для Вас. У вівторок, 30 липня, вся країна святкує “День Дружби”, а український бренд якісного та надійного електроінструменту, з такої нагоди, оголошує "Тиждень Дружби".

Гарне й надійне обладнання - це запорука успіху при виконанні робіт будь-якої складності. Саме тому, ми чекаємо на Вас в нашому інтернет-магазині, та фірмових магазинах, з 30.07 по 05.08, щоб разом зануритися у дружню атмосферу і отримати масу позитивних емоцій.

Що ми підготували для Вас

Фрезер Dnipro-M ER-78S + 3 бази

Фрезер Dnipro-M ER-78S + 3 бази

3 546 грн
економія 240 грн

Ми завжди відкриті для Вас. Наші кваліфіковані фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання, разом з Вами протестують інструменти в спеціальній зоні, а також допоможуть підібрати обладнання під вирішення будь-яких завдань.

В цей період будуть діяти спеціальні пропозиції, які не залишать Вас байдужими. Адже весь тиждень можна буде придбати акційні набори за максимально вигідною ціною. Наприклад, акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182 та набір насадок Dnipro-M (43 шт.) всього за 2349 грн.