Назад в новини
3610

«Одразу не повірив!» Як українці отримують знижки за самостійність від Dnipro-M

У мережі наших фірмових магазинів усім покупцям, які замовили товари на сайті та самостійно забирають їх, оформивши самовивіз, ми даруємо знижку 5%. Як виявилося, скористатися такою вигідною пропозицією є чимало охочих, тому ми поспілкувалися з першими учасниками акції та дізналися, на що очікують відвідувачі.

Знижка за самостійність від Dnipro-M

Василь Олександрович розповів, що понад 25 років працює столяром. Майстер каже, що зазвичай заходить до магазину та спілкується наживо, але останнім часом син допомагає замовляти на сайті. «Вже кілька разів забирав нові інструменти — електрорубанок та шуруповерт, адже зараз оновлюю арсенал у майстерні. Приїжджаю за замовленням, коли мені зручно, не залежу від часу. Добре, що вирішили зробити знижку, адже можна економити. Особливо приємно, якщо це велика покупка», — каже покупець.

Подарунок за самовивіз

Василь Олександрович зізнається, що давно мріє залучити до своєї справи онука. «Йому тільки шість років, але вже цікавиться тим, чим займаюсь я, любить майструвати. Невдовзі збираюся взяти хлопця з собою до магазину, обиратимемо новеньку циркулярну пилу», - ділиться планами покупець.

Знижка 5% за самовивіз

Олексій говорить, що зранку на сайті замовив одразу два акумуляторних шуруповерти — собі і товаришу. «Мій друг нещодавно одружився, зараз облаштовує житло, збирає меблі. Почув, що я собі збираюся замовити шуруповерт і попрохав взяти ще один. Думаю, два товари вигідно брати зі знижкою», — вважає покупець.

Покупці Dnipro-M

«Одразу не повірив: за те, що просто забрав свої інструменти, може бути знижка! — дивується Кирило. — Потім уважно прочитав умови на сайті й зрозумів, що це правда. Продавці розповіли подробиці і мене зацікавило. Також знижку дають за покупку п’яти або більше товарів. Головне — щоб усі були в одному чеку. Думаю, до кінця місяця точно визначуся з тим, що мені потрібно для роботи, та придбаю. А взагалі, люблю обирати інструменти на сайті, щоб не витрачати час на пошук у магазині».

Покупці Dnipro-M

Кирило каже, що зазвичай на акції не звертає уваги, адже всі свої покупки планує заздалегідь. Але знижці за самовивіз товару покупець зрадів, бо вважає, що умови цікаві. Він розповів, що разом із друзями займається ремонтами будинків та квартир, тому у найближчих планах — придбати для команди потужний бочковий перфоратор та кілька дрилів. І 5% йому стануть в нагоді.

Покупці Dnipro-M

Отримати знижку 5 % надзвичайно просто. Для цього в одному чеку мають бути 5 і більше товарів. Також знижка доступна, якщо, замовляючи інструменти на нашому сайті, обрати самовивіз з будь-якого фірмового магазину.

Покупці Dnipro-M

Знижка за самостійність від Dnipro-M

Нагадуємо, що знижка 5% діятиме до 28 лютого та розповсюджується тільки на неакційні товари. Бонуси при покупці нараховуються.