Назад в новини
3606

Зустрічайте новинку від Dnipro-M

Для всіх любителів якісного електроінструменту у нас є приємна новина. Вже у лютому в мережу наших фірмових магазинів заступає новинка - мережевий шуруповерт TD-72. Цей інструмент, призначений для закручування і відкручування кріпильних елементів і свердління отворів, відрізняється не тільки оновленим ергономічним дизайном, але і чудовими технічними характеристиками. Розглянемо нашу новинку з усіх боків.

Ключові характеристики

Нова модель має потужність 700 Вт і максимальний крутний момент 35 Нм. Ступінь крутного моменту 20 + 1.

Кількість обертів можна змінювати на свій розсуд за допомогою спеціального регулятора. Перша швидкість рекомендується в режимі свердління отворів великих діаметрів і твердих матеріалів. У цьому випадку кількість обертів становить 0-450 об/хв. Друга швидкість підходить для роботи з кріпильними матеріалами - шурупами, саморізами і т.д. Кількість обертів тут - 0-1650 об/хв.

Переваги новинки

Дана новинка має ряд переваг в порівнянні з можливими аналогами. До них слід віднести наступні:

  • підвищена міцність редуктора;
  • професійне виконання двигуна;
  • оптимізована форма крильчатки;
  • підвищений ресурс роботи;
  • відмінний захист від пилу та бруду;
  • прогумований шнур живлення.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на нашому сайті і у консультантів магазину.

Вибір професіоналів!

Мережевий шуруповерт TD-72 виробництва Dnipro-M є розробкою українських інженерів відповідно до європейських стандартів. Це дозволяє впевнено говорити про якість і надійність нашого інструменту.

Запитуйте новинку в мережі наших фірмових магазинів і магазинах офіційних партнерів. Крім того, модель TD-72 вже доступна на нашому сайті.

 
Дриль-шуруповерт мережева Dnipro-M TD-72

Дриль-шуруповерт мережева Dnipro-M TD-72

Перейти