Будівельні олівці і маркери

Будівельні олівці і маркери — це ручний інструмент для виконання розмітки, який використовується в будівельній сфері. Їхня головна відмінність від подібних побутових виробів полягає в підвищеному робочому ресурсі. Такі інструменти часто використовують у своїй роботі монтажники, плиточники, сантехніки, маляри та інші фахівці для виконання розмітки.

Купити будівельні олівці і маркери можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості будівельних олівців і маркерів

Як будівельні олівці, так і маркери мають свої особливості. Крім того, до розмічальних інструментів також варто віднести розмічальний шнур.

Будівельні олівці

Даний тип розмічального інструменту використовується для розмітки при виконанні теслярських, будівельних і оздоблювальних робіт. У порівнянні з побутовими олівцями будівельні мають більший розмір, а мітки, які вони залишають, добре помітні на різних поверхнях. Водночас олівець будівельний зношується набагато повільніше побутових варіантів.

Будівельні маркери

Маркери будівельні використовуються при виконанні сантехнічних робіт, а також монтажу вентиляції, встановлення систем кондиціонування, установки електрики та інших видів робіт. Вони використовуються для нанесення міток на робочих деталях. Характерною особливістю таких маркерів є здатність малювати на будь-яких поверхнях: кераміці, склі, деревині і т.д. Крім того, ступінь вологості поверхні не має значення, що дозволяє використовувати маркери в будь-яких приміщеннях і за будь-яких погодних умов.

Залежно від типу чорнил маркери бувають перманентні і не перманентні. Чорнило першого типу практично не стираються і стійкі до впливу вологи. У перманентних маркерах наконечник стійкий до стирання, що дозволяє використовувати його навіть на шорсткуватих поверхнях.

Розмічальний шнур

Розмічальний шнур також називають — трасувальний або відбивочний шнур. Його головним завданням є виконання вертикальної або горизонтальної розмітки. Найчастіше шнур розмічальний використовується електриками для розмітки трас майбутньої проводки.

Основа шнура виготовляється в закритому корпусі круглої, овальної або трикутної форми з закругленими кутами. У закритому корпусі розташована котушка з міцною ниткою. Сама нитка випускається через невеликий круглий отвір у корпусі. Зворотне згортання нитки виробляється за допомогою рукоятки.

Крім отвору для випуску нитки на корпусі є ще один отвір з герметичною пробкою для заправки фарби. В якості фарби використо