Hot Start, Anti Stick, Arc Force, Stand By, Smart Fan – что это?

Hot Start, Anti Stick, Arc Force, Stand By, Smart Fan – что это?

З цієї статті Ви дізнаєтеся більш детально про такі режими та функції наших зварювальних апаратів, як: Hot Start, Anti-Stick, Arc Force, Stand By, Smart Fan. Ви зрозумієте нарешті, що це таке і для чого вони взагалі потрібні. Отже, поїхали!

Що таке Hot Start у зварювальних апаратах?

Функція Hot Start – це технологія, яка використовується у зварювальних апаратах. Вона дає можливість реалізувати функцію швидкого пробудження або запалювання зварювальної дуги. У цьому процесі відбувається короткочасне підвищення зварювального струму відносно того, який був встановлений користувачем. Ви можете не помітити збільшення напруги, тому що воно відбувається у часовому діапазоні від 0.01 до 1 секунди і буде схоже на сильний спалах.

Hot Start робить зручніше і безпечніше сам процес зварювання, тому що тепер оператору не потрібно вручну нагрівати дугу. Технологія забезпечує 100% запалювання електрода, що в свою чергу дозволить майже моментально розплавляти та підвищить якість зварних швів навіть на старті вашого зварювального процесу.

За допомогою гарячого старту можна значно зменшити зварювальний шов, а саме його висоту. Так само функцію гарячого старту називають “Хот-старт”.

Хот-старт доречно застосовувати тільки при зварюванні товстих і міцних металів, а при зварюванні тендітних і тонких – варто вимкнути цей режим, тому що є шанс зробити пропалювання металу.

Що таке функція Anti-Stick?

Функція Anti-Stick – це процес антизалипання електрода, під час якого відстежується його прожарювання і пригар. Якщо все ж відбувається залипання, то зварювальний апарат дає зниження струму в автоматичному режимі й в результаті ваш електрод не залипне і залишиться придатним для подальшого використання.

Під час використання апарату, це дуже помітно, адже як тільки електрод починає залипати, то практично моментально і майже до нуля спадає напруга. Після чого, навіть дитина, може з легкістю відірвати електрод від поверхні, на якій ви зварювали.
Якщо запитати у зварника: “що таке прилипання електрода?”, кожен з сумом на обличчі відповість, що це не дуже хороша ситуація, яка приносить багато клопоту. І лише власники зварювальних апаратів Дніпро-М можуть з посмішкою сказати, що це дріб’язкова ситуація.

Уся справа в тому, що на зварювальних інверторах і напівавтоматах тепер передбачена функція “Anti-Stick”! Наша компанія йде в ногу з часом і намагається випускати обладнання, яке відповідає сучасним потребам будь-якого зварника, неважливо це буде любитель чи професіонал.

Майже на будь-якому апараті зі зварювального модельного ряду, можна вимикати той чи інший режим і зварювати “по-старому”, а якщо набридне, то можна завжди підстрахуватися.

Що таке функція Arc Force?

Функція Arc Force – це запобігання залипання електрода до вашої заготівлі або до виробу. Даний процес відбувається коли електрод сильно розжарюється і від нього починають відокремляться краплі матеріалу (металу з якого він виготовлений), що впливає на якість зварювання в цілому, але до початку даного процесу починає спрацьовувати функція “Arc Force”, результатом роботи якої є сильний скачок зварювального струму на майже непомітний період часу, схожий на “Hot Start”, що може знизити шанс залипання електродів під час зварювання. Так само ця функція дає деяку перевагу, для більш досвідчених зварювальників, використовуючи “Arc Force” вони можуть домогтися глибокого проплавлення шва, збільшивши потужність форсування дуги.

Для чого потрібен режим Stand By?

Режим Stand by – це режим готовності зварювального апарату при залученні меншої кількості плат. Можна сказати, що Ваш зварювальний апарат буде перебувати в режимі очікування, як комп’ютер … Перевага такого рішення, в тому, що апарат буде витрачати менше часу в періодах між активної зварюванням, а коли ви будете відволікатися, то не доведеться вимикати інвертор або напівавтомат .

Як відомо, менше енергії витрачатися на підтримку ніж на повне короткочасне вимикання і включення. Майже все нове зварювальне обладнання оснащене таким режимом і вже після першого місяця користування, ви відчуєте приємну різницю в енергоспоживанні.

Що таке функція Smart Fan?

Функція Smart Fan – це автоматичне керування охолодженням вашого зварювального апарату, в залежності від застосовуваного температурного режиму, апарат сам визначає інтенсивність обдування різних елементів зварного обладнання.

Це корисна функція, особливо для тих, хто часто сильно захоплюється зварюванням і забуває про охолодження апарату, що може привести до сумних наслідків і може вилізти великою сумою грошей, яку можна віддати за ремонт або ще гірше – за новий апарат.

Так що при виборі зварювального моделі обов’язково звертайте на наявність даної функції, може товари з таким функціоналом будуть набагато дорожче, але це убезпечить вас від непотрібних поломок.

Переваги сучасних зварювальних апаратів Дніпро-М

Тепер Ви достатньо знаєте про кожну функцію або режим в нових зварювальних апаратах , звичайно це не повна інформація і є ще багато тонкощів, які потрібно враховувати для вирішення більш складних і нездійсненних завдань, але для зварника-любителя цієї інформації більш ніж достатньо для вибору потрібної моделі з представленого асортименту.

У будь-якому випадку, кожен може подзвонити на гарячу лінію і запитати питання, що цікавить по телефону: 0 800 200 500. Так само у нас дуже вітаються коментарі та на них швидко відповідають наші співробітники.

 

Коментарії:
 1. Kluschik 2 months назад

  Аппарат просто супер, учитывая свой очень компактный размер. Варит тройкой при 105-115 амперах. Учитывая этот показатель дисплей аппарата отображает действительную силу тока, что очень обрадовало. Держатель массы, если проводить интенсивные по времени сварочные работы, нужно заменить на более мощную. А в остальном аппарат готом к продуктивной работе по хозяйству.

  • Менеджер Павел
   Менеджер Павел 2 months назад

   Спасибо большое за отзыв и за то, что выбрали торговую марку Дніпро-М! Мы рады, что инструмент оправдал Ваши ожидания, желаем приятного пользования и хорошего дня!

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>