Шліфувальний інструмент

Відео про інструмент

Шліфувальні машини — електричний ручний інструмент для шліфування та полірування поверхонь з різних матеріалів. Ними можна обробляти деревину, метал, пластик та скло, усуваючи з їх поверхні подряпини, нерівності та інші дефекти. Існує декілька типів шліфувального інструмента, які відрізняються особливостями впливу на поверхню деталі, що обробляється:

  1. Стрічкові. Шліфувальна стрічка безперервно протягується через інструмент. Форма підошви в таких машин прямокутна та має рівну площину.
  2. Ексцентрикові. Шліфувальний круг надівається на підошву за допомогою липкої поверхні (“липучки”), яка здійснює орбітальний рух. При цьому підошва також крутиться навколо своєї осі.
  3. Вібраційні. Підошва інтесивно вібрує, шліфуючи матеріал. Вона може бути різної форми, дозволяючи проводити обробку поверхні у важкодоступних місцях.

Шліфувальні машини використовуються для чорнового і чистового шліфування поверхонь з деревини та інших матеріалів, полірування автомобілів, зняття іржі з металевих деталей, реставрації виробів тощо.

Переваги шліфувальних машин Dnipro-M

Електричні шліфувальні машини нашого бренда виготовляються з використанням сучасних технологій та матеріалів. Це дає їм можливість довго працювати без перегріву та підтримувати ефективність у різних умовах експлуатації. Інструмент Dnipro-M має наступні особливості:

  • Ротор посилений спеціальною армуючою ниткою. Вона покриває обмотку ротора, захищаючи його від механічного впливу, і відштовхує пил при високій швидкості обертання.
  • Вразливі місця обмотки покриваються епоксидним термостійким полімером, що ізолює її від пилу та вологи.
  • Покриття ротора термостійким лаком захищає двигун від перегріву до 200°С. Лак наноситься в 3 шари — це підвищує максимальний час роботи інструмента без перерви.
  • Корпус шліфмашин виготовляється з первинного ABS пластику (армований поліамід pa6-gf30), стійкого до механічного та термічного впливу.
  • Гарантія на шліфувальний інструмент нашого бренда складає 3 роки.

Як вибрати шліфувальну машину в нашому каталозі?

У нас є стрічкові, вібраційні, полірувальні, шліфувально-гравірувальні та ексцентрикові машини. Тип обладнання впливає на те, що саме можна робити за допомогою інструмента:

  • Стрічкова шліфувальна машина BS-94S. Має потужність 950 Вт, може протягувати стрічку на швидкості до 260 м/хв. Технічні характеристики дозволяють використовувати її для шліфування плоских поверхонь та випуклих заготовок.
  • Вібраційна машина PS-30S. Потужність — 300 Вт, частота коливань досягає 26 000 за хвилину. Використовується для чорнової та чистової обробки, роботи з деталями з різних матеріалів, а також делікатного шліфування.
  • Шліфувально-гравірувальна модель SG-20X. Потужність — 200 Вт, швидкість обертів в холостому режимі — до 30 000 об/хв. Дозволяє не тільки шліфувати, але також різати і гравірувати, в залежності від обраної насадки. Має функцію електронної стабілізації обертів.
  • Ексцентрикова машина PE-50S. Потужність моделі — 500 Вт, кількість обертів — до 26 000 за хвилину. Універсальний інструмент, який можна використовувати для професійної роботи.

Чому купувати в Dnipro-M — вигідно?

Ми надаємо 3-річну гарантію на весь електроінструмент. По всій території України працюють сервісні центри, в яких Ви можете отримати обслуговування, ремонт шліфмашини та її безкоштовну діагностику. Якщо випадок гарантійний, ремонт буде безкоштовним. Купити наші товари можна в інтернет-магазині. Вони також є в наявності у фірмових магазинах Dnipro-M, які знаходяться у Києві, Львові, Харкові, Одесі і багатьох інших містах країни.

Популярні питання про шліфмашини нашого бренда

В цьому розділі зібрані різні питання, які нам задають про шліфувальні машини Dnipro-M.

Як влаштована та працює шліфмашина?

Будова кожного типу шліфувального інструмента відрізняється. В усіх шліфувальних машинах встановлений колекторний електричний двигун. В залежності від типу машини він по-різному передає зусилля насадці:

  • В ексцентрикових використовуються додаткові шестерінки. Обертання передається на шестерінку вала (на яку встановлений диск) через передаточну шестерінку. Шестерінка вала обертається всередині іншої, більшого розміру. За рахунок цього насадка здійснює два типи обертання: по осі та навколо осі.
  • У віброшліфмашинах обертання передається на ексцентрик, який змушує підошву вібрувати.
  • В стрічкових двигун змушує крутитися вали, на які натягнута шліфстрічка. Такий самий принцип використовується в гусеничному транспорті.

Чим шліфмашина відрізняється від кутової шліфувальної машини (КШМ)?

Це два різні інструменти. Кутошліфувальні машини використовуються для грубого зачищення деталей та їх різання, а шліфувальні машини — для шліфування та полірування. Насадки для цих видів інструмента часто відрізняються, але деякі підходять їм обом (шліфувальні самозачіпні круги).

Чим відрізняється орбітальна шліфмашина від ексцентрикової?

Це два терміни, якими називають один і той самий інструмент. В ексцентрикових (орбітальних) шліфмашинах диск обертається не тільки навколо своєї осі, але також здійснює рух “по орбіті”.

Яка шліфмашина краще?

Часто можна почути питання про те, які машини краще: стрічкові, вібраційні або ексцентрикові. Краще за все підійде та модель, яка відповідає поставленій задачі. Наприклад, стрічковою машиною краще працювати з великими плоскими поверхнями, а ексцентрикова добре впорається з тонким шліфуванням. В той самий час, побутові моделі не підійдуть для професійного використання, а потужний інструмент стане надмірністю при роботі в домашніх умовах. Правильний вибір шліфмашини — застава її ефективного використання.

Де купити шліфмашину в Україні?

Наш бренд пропонує різний інструмент, включаючи вібраційні, полірувальні та ексцентрикові шліфмашини. Купити в Україні їх можна на нашому сайті, а також у фірмових магазинах бренда. Точне розташування магазинів вказане на цій сторінці.

Як користуватися шліфмашиною?

  1. Встановіть шліфувальну стрічку або диск (залежить від типу інструмента).
  2. Увімкніть машину в мережу.
  3. Притисніть машину до деталі, що обробляється, та натисніть на кнопку старту.
  4. Якщо працювати потрібно довго, скористайтеся функцією блокування — це дозволить не утримувати натиснутою кнопку ввімкнення весь час.
  5. Після завершення роботи потрібно відключити інструмент від мережі, прочистити пилозбірник, зняти шліфстрічку або диск.

Як замінити стрічку на шліфмашині?

  • На ексцентрикових та деяких вібраційних машинах диск встановлюється та знімається за допомогою липучки.
  • На стрічкових моделях потрібно потягнути за важіль натягування, зняти/встановити стрічку та повернути важіль в попереднє положення.
  • На вібраційному інструменті потрібно потягнути за важіль віджиму, встановити шліфпапір між підкладкою та механізмом, повернути важіль в початкове положення. Те ж саме потрібно зробити з іншим кінцем шліфмашини.

Як відремонтувати шліфмашину?

Ми не тільки пропонуємо купити шліфувальні машини, але й ремонтуємо їх. Щоб відремонтувати шліфувальну машину Dnipro-M, скористайтеся послугами наших брендових центрів сервісного обслуговування. Подивитися їх розташування в Україні можна на цій сторінці.

Чи продаються в Dnipro-M запчастини для шліфмашин?

Ні, ми не продаємо запчастини до інструмента та техніки, тому що самостійна їх заміна призведе до втрати гарантії. Щоб отримати професійне обслуговування інструмента, зверніться до будь-якого сервісного центру Dnipro-M.

Відео про інструмент

youtube-img