Хочете запастися корисним інструментом, щоб він у разі потреби завжди був під рукою? Один з них точно має бути у вашому списку - болгарка. Чому? Уявіть, Ви робите ремонт, Вам потрібно відрізати/зашліфувати якийсь матеріал, а потрібне обладнання відсутнє під рукою. Що будете робити? Використовувати пилку? Ножиці по металу? Шліфувальний папір або верстати? Це довго і не завжди продуктивно. В цьому випадку допоможе побутова УШМ.

Що потрібно враховувати перед тим, як купити болгарку?

Болгарки, як і торцювальні пили, дуже корисні при різанні або шліфовці матеріалів. Але будь-який майстер скаже, що при покупці потрібно враховувати не тільки технічні характеристики, але і багато інших чинників:

 1. Розмір диска. Позначають в міліметрах (125 мм, 150 мм, 180 мм, 230 мм). Перед тим, як придбати болгарку кутову, перевірте, який розмір необхідний для Ваших завдань. Важливо! Якщо Ви встановлюєте диск більшого розміру - це може призвести до травм. Тому завжди вибирайте тільки відповідні і не знімайте захисний кожух.
 2. Потужність. Як правило, чим більше діаметр диска, тим потужніше двигун. Кутові шліфувальні машини можуть отримувати енергію трьома способами - електрика, бензин або стиснене повітря. В Україні можна придбати болгарку всіх 3-х типів.
 3. Швидкість. Чим вище число, тим ефективніше буде робота. Діапазон обертання дисків зазвичай становить 1000 - 11000 обертів на хвилину. Переконайтеся, що Ви вибрали інструмент з максимальним регулюванням обертів.
 4. Можливість заміни диска. Ці витратні матеріали призначаються для різання металевих сплавів, таких як сталь, нержавіюча сталь, алюміній, а також дерева, каменю, бетону, граніту та інших матеріалів. Це круглі, тонкі і пласкі панелі, які в основному поділяються на алмазні і абразивні круги з використанням синтетичної смоли в якості сполучного матеріалу матеріалів полотна. Можна купити цілий набір таких дисків.
  Більшість болгарок дають можливість міняти аксесуари в міру необхідності. Це дозволяє використовувати один інструмент для дому та різноманітних цілей, а також різну техніку шліфування. За допомогою різних насадок будівельні та ремонтні роботи стають легше. Переконайтеся, що УШМ, яку Ви купуєте, може працювати з різними насадками. В Україні легко знайти багато шліфувальних машин з потрібними Вам опціями, що розширює сферу їх застосування.
 5. Наявність довгої і короткої ручки. А для більшого комфорту розроблена модель з поворотною ручкою.
 6. Плавний пуск. Ця функція допомагає легко управляти кутовою шліфмашинкою під час запуску. Пам'ятайте, що двигун повинен працювати на повній швидкості, до контакту з робочою поверхнею.
 7. Живлення. Враховуйте, чи потрібна обраній моделі підтримка мережі або в якості джерела живлення виступають зарядні пристрої - змінні акумулятори. Варто врахувати, що акумуляторні моделі не обов'язково коштують дорожче.
 8. Додаткові аксесуари. До їх числа відносяться різні подовжувачі, захисні рукавички, маски і т.д.
 9. Інші параметри, такі як розмір або вага болгарки.

Пам'ятайте, що болгарка (УШМ) - інструмент, який несе високу небезпеку. Тому при виборі звертайте увагу на надійність, якість збірки, термін служби і гарантію. Шліфмашини від Dnipro-M мають 3 роки гарантії. Також своїм покупцям ми пропонуємо широкий спектр послуг з обслуговування нашого інструменту.

Кутова шліфувальна машина: де купити

Основна функція і завдання цього пристрою - шліфувати. Тому дивіться функції, які допоможуть комфортно виконувати саме шліфувальні роботи. Ціна на різні моделі болгарок може сильно відрізнятися. Це залежить від параметрів, про які ми писали вище, виробника і місця продажу.

Також обов'язково перевіряйте наявність захисного кожуха, додаткових кругів і ручок, якщо вони входять в комплект. Вони значно спрощують роботу, роблять її комфортною і безпечною.

У Києві регулярно відкриваються нові магазини інструменту Dnipro-M. Також є представництва і в інших містах України - Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі та інших. Крім фірмових магазинів, які мають безліч позитивних відгуків, можна купити болгарку на нашому офіційному сайті.

Перевіряйте інтернет-магазин перед покупкою. Всі офіційні представники вказані у нас на сайті.

Якщо Ви купуєте продукцію в нашому інтернет-магазині, отримуєте 1 або 2 роки додаткової гарантії, перевірено якісний інструмент, зручну доставку Новою Поштою на вибране відділення і великий асортимент.

Умови зберігання КШМ

Будівництво та ремонт вимагає завжди якісного електроінструменту. При цьому одним з найбільш часто використовуваних інструментів є кутова шліфувальна машина. Однак будь-який, навіть найтриваліший ремонт колись закінчиться і інструмент доведеться відкласти до запитання. І далеко не кожен розуміє, що правильне його зберігання забезпечує тривалий термін його корисної експлуатації і правильну працездатність надалі, позбавляючи від необхідності його ремонту або покупки нового виробу.

Першим негативним фактором для УШМ є волога. Вона конденсується і осідає на вузлах і запчастинах інструменту, підвищуючи ймовірність поломки. При цьому самостійно видалити конденсат, не розбираючи болгарку, неможливо. Тому важливо зберігати цей інструмент в теплому і сухому приміщенні.

Зберігати кутову шліфувальну машину слід в приміщенні з вологістю не більше 80% при температурі не нижче +5 °С.

Зверніть увагу, що зараз можна придбати болгарку в спеціальних кейсах або скористатися спеціальними ящиками для зберігання інструменту. Там можна не тільки надійно зберігати викрутки, молотки та інші види ручних інструментів, а й більш масивні види обладнання. Вони дозволяють надійно вберегти Ваш прилад від негативного впливу навколишнього середовища навіть в погано опалюваних приміщеннях в холодну пору року. При цьому вони дають потрібний ступінь захисту інструментам не тільки від проявів вологи і температурного чинника, але і від механічних пошкоджень.

Як доглядати за Болгаркою

Щоб Ваша кутова шліфувальна машина прослужила максимально довго, важливо дотримуватися кількох простих правил і рекомендацій по її зберіганню. В першу чергу, важливо проводити систематичну чистку вентиляційних отворів від пилу і бруду, використовуючи щітки. Також рекомендується продувати отвори стисненим повітрям після роботи в приміщеннях з підвищеним вмістом пилу і дрібної тирси. Продувку кутової шліфувальної машини слід проводити також з двигуном і з шпинделем.

Для продовження терміну корисної експлуатації такого обладнання не зайвим буде також проводити профілактичний огляд через кожні 120 годин роботи. Також слід проводити планову заміну щіток і масла в спеціалізованому сервісному центрі.

При потраплянні масла на корпус або ручки пристрою необхідно протерти їх злегка вологою ганчіркою. Вона не повинна бути надмірно мокрою. При цьому заборонено використовувати агресивні рідини в якості миючих засобів, такі як бензин, розчинники та ін. Їх використання загрожує пошкодженням корпусу шліфувальної машини. Краще для таких цілей використовувати слабкий мильний розчин.

Дотримуючись цих простих правил, Ви забезпечите надійну і правильну роботу своєї шліфувальної машини на довгі роки.

Середній рейтинг товарів категорії Болгарки (КШМ) 4.75 На основі 312 відгуків

Діапазон цін категорії Болгарки (КШМ) вiд 900 до 2586 грн.

Ø круга 125 мм

 • Потужність від 900 до 1400 Вт

  Потужність від 900 до 1400 Вт

 • Моделі з регулюванням обертів

  Моделі з регулюванням обертів

 • Електронна стабілізація обертів

  Електронна стабілізація обертів

Детальніше

Ø круга 150+180 мм

 • Потужність від 1600 до 1900 Вт

  Потужність від 1600 до 1900 Вт

 • Регулювання оборотів у всіх моделей

  Регулювання оборотів у всіх моделей

 • Системи плавного старту

  Системи плавного старту

Детальніше

Ø круга 230 мм

 • Потужність від 2300 до 2700 Вт

  Потужність від 2300 до 2700 Вт

 • Мережевий кабель 3 метри

  Мережевий кабель 3 метри

 • Система плавного старту у всіх моделей

  Система плавного старту у всіх моделей

Детальніше

Болгарки з кругом 125 мм

125 мм - найпопулярніший розмір дисків для болгарок. Такі моделі Dnipro-M відносяться до лінійки побутових і напівпрофесійних інструментів. Вони універсальні, а тому відмінно підходять для робіт в домашніх умовах і можуть працювати з металом, плиткою, каменем, бетоном.

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №4
1 980 грн1 683 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • АКЦІЯ
 • -297 грн

Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200 (без АКБ и ЗП)

Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200 (без АКБ и ЗП)
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200 (без АКБ и ЗП) фото №1
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200 (без АКБ и ЗП) фото №2
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200 (без АКБ и ЗП) фото №3
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200 (без АКБ и ЗП) фото №4
1 398 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • НОВИНКА

Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП)

Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП)
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №1
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №2
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №3
 • Акумуляторна шліфмашина кутова Dnipro-M DGA-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №4
2 499 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • НОВИНКА

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-120S

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-120S
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-120S фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-120S фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-120S фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-120S фото №4
1 200 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-145S

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-145S
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-145S фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-145S фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-145S фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-145S фото №4
 • $advantage->title

  Споживана потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 1400 Вт

 • $advantage->title

  Регулятор обертів

  Виставляйте оптимальні налаштування для вирішення конкретних завдань. З регулюванням обертів на будь-якому матеріалі отримується рівний різ.

 • $advantage->title

  Кабель 3 метра

  Працюйте на віддалені від джерела живлення і на висоті без будь-яких переносок.

1 221 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-140SE

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-140SE
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-140SE фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-140SE фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-140SE фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-140SE фото №4
 • $advantage->title

  Споживана потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 1400 Вт

 • $advantage->title

  Регулятор обертів

  Виставляйте оптимальні налаштування для вирішення конкретних завдань. З регулюванням обертів на будь-якому матеріалі отримується рівний різ.

 • $advantage->title

  Кабель 3 метра

  Працюйте на віддалені від джерела живлення і на висоті без будь-яких переносок.

 • $advantage->title

  Підтримка обертів

  Оберти підтримуються на одному рівні на холостому ході та при навантаженні. Відсутність просадок позитивно відображається на точності різу.

1 752 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-160SЕ

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-160SЕ
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-160SЕ фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-160SЕ фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-160SЕ фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-160SЕ фото №4
2 100 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-98

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-98
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-98 фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-98 фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-98 фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-98 фото №4
 • $advantage->title

  Споживана потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 980 Вт

 • $advantage->title

  Діаметр диску 125 мм

  Найпопулярніший розмір диску для побутових і ремонтних робіт.

 • $advantage->title

  Тонкий корпус

  Робить КШМ легкою і зручно. Утримуйте і працюйте болгаркою однією рукою.

900 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • ТОП ПРОДАЖІВ

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №4

Товару немає в наявності

У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • АКЦІЯ
 • -282 грн

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-125S

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-125S
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-125S фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-125S фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-125S фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-125S фото №4
 • $advantage->title

  Потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 1250 Вт

 • $advantage->title

  Регулятор обертів

  Виставляйте оптимальні налаштування для вирішення конкретних завдань. З регулюванням обертів на будь-якому матеріалі отримується рівний різ.

 • $advantage->title

  Діаметр диску 125 мм

  Найпопулярніший розмір диску для побутових і ремонтних робіт.

Товару немає в наявності

У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • АКЦІЯ
 • -180 грн

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-100S

Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-100S
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-100S фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-100S фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-100S фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-100S фото №4
945 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • НОВИНКА

УШМ з кругом 150+180 мм

Для зачисних і відрізних робіт на будівельному майданчику потрібно більш потужне обладнання. Саме до такого класу відносяться УШМ Dnipro-M з кругом 150 і 180 мм. Вони підходять для капітального ремонту, роботи з металевими конструкціями. Також, знайдуть застосування як в побуті, так і в масштабному будівництві.

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-160SE

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-160SE
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-160SE фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-160SE фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-160SE фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-160SE фото №4
 • $advantage->title

  Споживана потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 1600 Вт

 • $advantage->title

  Регулятор обертів

  Виставляйте оптимальні налаштування для вирішення конкретних завдань. З регулюванням обертів на будь-якому матеріалі отримується рівний різ.

 • $advantage->title

  Плавний пуск

  Технологія не допускає ривків при запуску. Це дозволяє краще контролювати інструмент і знижує зношення двигуна.

 • $advantage->title

  Підтримка потужності

  Щоб підвищити продуктивність інструменту, електроніка підключає резерви потужності і тим самим перешкоджає падінню продуктивності.

1 500 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-190S

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-190S
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-190S фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-190S фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-190S фото №3
 • $advantage->title

  Споживана потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 1900 Вт

 • $advantage->title

  Регулятор обертів

  Виставляйте оптимальні налаштування для вирішення конкретних завдань. З регулюванням обертів на будь-якому матеріалі отримується рівний різ.

 • $advantage->title

  Плавний пуск

  Технологія не допускає ривків при запуску. Це дозволяє краще контролювати інструмент і знижує зношення двигуна.

 • $advantage->title

  Діаметр диску 180 мм

  Незамінний на будівельних роботах. Підходить для металу, каменю, бетону.

1 860 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • ТОП ПРОДАЖІВ

Кутові шліфувальні машини з кругом 230 мм

Найпотужніші кутові шліфувальні машини Dnipro-M - з діаметром круга 230 мм. Вони мають додатковий захист двигуна, завдяки чому переносять великі і тривалі навантаження. Дуже добре підходять для різання металу, керамограніта, асфальту. Використовуються на будмайданчиках для зведення металевих каркасів, прокладки комунікацій, фасадних робіт.

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-270

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-270
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-270 фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-270 фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-270 фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-270 фото №4
 • $advantage->title

  Споживана потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 2700 Вт

 • $advantage->title

  Кабель 3 метра

  Працюйте на віддалені від джерела живлення і на висоті без будь-яких переносок.

 • $advantage->title

  Діаметр диску 230 мм

  Підходить для роботи з трубами великого діаметру, швелерами, кутовим та квадратним профілем.

 • $advantage->title

  Плавний пуск

  Технологія не допускає ривків при запуску. Це дозволяє краще контролювати інструмент і знижує зношення двигуна.

2 586 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-230

Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-230
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-230 фото №1
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-230 фото №2
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-230 фото №3
 • Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-230 фото №4
 • $advantage->title

  Споживана потужність

  Потужність двигуна УШМ становить 2300 Вт

 • $advantage->title

  Кабель 3 метра

  Працюйте на віддалені від джерела живлення і на висоті без будь-яких переносок.

 • $advantage->title

  Поворотна ручка

  Виставляйте оптимальне положення ручки для вертикального, горизонтального чи кутового різу.

 • $advantage->title

  Плавний пуск

  Технологія не допускає ривків при запуску. Це дозволяє краще контролювати інструмент і знижує зношення двигуна.

2 436 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img
Вгору