Оберіть електроінструмент

У разі ремонту або будівництва ручний електроінструмент - оптимальне рішення для отримання швидкого і ефективного результату. На відміну від механічних, вони відрізняються поліпшеною ергономікою і підвищеною продуктивністю.

Купити ручний електроінструмент в Києві

Інтернет-магазин інструментів «Дніпро-М» пропонує наступні інструменти:

  • перфоратори;
  • кутові шліфувальні машини (шліфмашини);
  • ударні дрилі;
  • циркулярні пилки (електропили);
  • шуруповерти;

Перфоратор як альтернатива відбійних молотків

Перфоратор - зручний інструмент для свердління отворів в бетоні, камені, дереві. Також є гідною альтернативою відбійного молотка. Завдяки пневматиці або електромеханічному пристрою створюється велика ударна сила в точці буріння. Крім того, Ви можете купити перфоратор, який характеризується надійним кріпленням бура, що дозволяє виключити його випадковий поворот і зробити хід вільніше, а заміну бура простіше.

Ударний дриль для будь-якого завдання!

Ударний дриль - хороша альтернатива перфоратора. Володіє такими особливостями, як ручне і автоматичне регулювання швидкості обертання свердла, фіксація курка при роботі приладу, реверс (обертання свердла в різні боки). В нас в магазині можна підібрати і купити дриль під будь-яке завдання!

Кутова шліфувальна машина

Кутова шліфувальна машина (поширена розмовна назва - болгарка) є універсальним інструментом, здатним різати, шліфувати і зачищати вироби з різних матеріалів. Стане в нагоді в будівництві, при обробці металу або деревини.

Циркулярна пила

Такий електроінструмент, як циркулярна пила, застосовується для точного і акуратного розпилу товстої деревини, чим не може похвалитися звичайний лобзик. Це оптимальний варіант при веденні будівництва своїми руками. Крім того, циркулярна пила застосовується для менш масштабних робіт. Наприклад, для розпилу панелей, розкрою ламінату.

Шуруповерт

Закручування шурупів, гвинтів, дюбелів викруткою - заняття тривале і виснажливе. Тому краще купити шуруповерт, який послужить більш продуктивним інструментом в цій справі. Сучасні моделі мають можливість контролю ступеня загвинчування саморізу і важать всього лише близько 1 кг.

Інтернет-магазин електроінструменту в Києві «Дніпро-М»

Щоб купити електроінструмент в Києві, тисніть кнопку «Купити» або зателефонуйте за номером гарячої лінії для консультації.

Середній рейтинг товарів категорії Електроінструмент 4.74 На основі 297 оцінок

Діапазон цін категорії Оберіть електроінструмент от 515 до 5004 грн.
Вгору