Сокири і колуни

Сокира — дуже корисний ручний інструмент, що має безліч типів. Головне призначення сокир — рубати деревину. Найчастіше їх використовують для грубої роботи: заготовки дров, зрубання дерев, обробки дерев’яних заготовок тощо. Без універсальних сокир неможливо обійтися в садовому господарстві, столярних роботах, вони також знадобляться в будівництві.

Існує багато видів сокир, серед яких: плотницькі, столярні, колуни, для альпінізму, обробки м’яса тощо. Всі вони трохи розрізняються за своїми габаритами, формою робочої частини, співвідношенням розмірів леза, обуха та ручки. Але головне, що в кожної сокири є зручна дерев’яна, металева або фібергласова ручка, а також робоча частина з міцної гартованої сталі.

Спеціальні сокири для колки дров мають назву дровоколи або колуни. Купити їх можна прямо на цьому сайті в один клік. Ми пропонуємо тільки якісний ручний інструмент, що відповідає європейським стандартам якості.

Переваги сокир та колунів Dnipro-M

  • Робоча частина сокир виготовляється з кованої та гартованої високовуглецевої сталі марки С45.
  • Трьохкомпонентна фібергласова ручка має вставки з м’якої гуми TPR, що значно підвищує комфорт у використанні.
  • Всі сокири-колуни відповідають європейському стандарту якості DIN.
  • Інструмент має надійне з'єднання металевої частини з ручкою.
  • Кожна модель має 100% відповідність ваги вказаним у характеристиках параметрам.

Купити сокири в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.