Ручні інструменти

Ручні інструменти

Ручні інструменти

Ручний інструмент – це обов'язкова складова робочого арсеналу. Він може стати в нагоді як професійному майстру, так і вмілому господареві. Серед ручного інструменту найпопулярнішими є рожково-накидні ключі, труборізи, будівельні степлери. Вони компактні і зручні, не вимагають електромережі і додаткових витратних матеріалів. Група ручних інструментів – це перша допомога при найменшій поломці.

Успішне поєднання ціни та якості

Всі необхідні Вам ручні інструменти Ви можете знайти на офіційному сайті Dnipro-M. Головним фактором можна назвати довіру і лояльність споживачів України до продукції торгової марки. Все це пов'язано з високою якістю використовуваних матеріалів і застосуванням новітніх технологій. Ще однією приємною особливістю можна назвати оптимальну цінову політику бренду. Якість і дешевизна можуть поєднуватися і це вже не перший рік успішно доводить продукція бренду Dnipro-M.

Рожково-накидні ключі

Серед численного асортименту "ручника" торгової марки Dnipro-M варто виділити рожково-накидні ключі. Цей інструмент – головний помічник для автослюсаря і сантехніка, так як може з легкістю закрутити і викрутити навіть найтугіший і заіржавілий болт. Ключі виконані з високолегованої хромо-ванадієвої сталі, що надає їм стійкості до високих і тривалих навантажень. В асортименті є як одинарні ключі, так і набори. Кожен зможе підібрати для себе оптимальну кількість одиниць у комплекті – від 6 до 25 штук.

Труборізи

Труборізи Dnipro-M здатні щодня працювати при високому навантаженні й різати труби різних матеріалів і різних діаметрів. Точний і акуратний різ забезпечує гострозаточене лезо. Завдяки йому, ви зможете досягти бажаного результату. До того ж, труборізи Dnipro-M безпечні та комфортні в роботі, адже обладнані спеціальним гачком, який утримує обидві гострі боки в закритому стані.

Будівельні степлери

У нас тепер є і будівельні степлери. Серед трьох моделей ви зможете знайти той, який підійде саме для вашого завдання. Наприклад, БС-414 і БС-610П використовуються для роботи з тканинами, ДВП і інших подібних матеріалів, а БС-614 / 3М призначений для оббивки й ремонту меблів. Розмір робочих скоб коливається в межах 4-14 мм. Купити будівельний степлер хорошої якості тепер перестане бути проблемою.

Рулетки та рівні

Якісний ремонт – запорука гарного і довговічного результату. Саме для цього і створені вимірювальні інструменти: рівень будівельний і рулетка будівельна. Наші рулетки та рівні об'єднали в собі високу якість і практичність. Наприклад, кожен будівельний рівень має колбу підвищеної точності й магніт. У свою чергу, всі рулетки мають найвищий 1-й клас точності й ударостійкий корпус.

Серед рулеток є моделі:

  • Profit – підвищена зносостійкість;
  • Multi Fix – стрічка з двостороннім зацепом і нейлоновим покриттям;
  • Ultra – вбудований маркер і система автостопу.

В асортименті будівельних рівнів є дві моделі: Grand і Ultra. До загальних переваг можна віднести професійну точність, магніт на всю довжину й ударозахищенність колби. Ultra додатково оснащений лінійкою, ергономічними ручками TPR і додатковим кутом вимірювання 45 °.

Викрутки

Нові позиції викруток покликані допомогти Вам у всіх робочих завданнях. Товари з категорії "Викрутки" дозволяють вибрати інструмент для будь-яких завдань.

  • Хрестова і шліцева викрутки професійної якості
  • Набір викруток забезпечить всі потреби в межах домашніх завдань і майстерні;
  • Викрутка з тріскачкою підійде для комфортного виконання об'ємних робіт;
  • Викрутка з насадками та викрутка з набором біт для цінителів універсальності;
  • Викрутка діелектрична для роботи з елементами під напругою до 1000 В.

Професійна якість і доступна ціна роблять наші викрутки одним з найвигідніших пропозицій на ринку.

Надійні ручні інструменти в Україні

Ручні інструменти від бренду Dnipro-M стануть відмінним і надійним рішенням ваших побутових проблем. Міцний матеріал, довговічний інструмент і доступна ціна можуть поєднуватися і Dnipro-M прямий тому доказ.