Труборізи

Труборізи — інструменти, призначенням яких є обрізання труб різного діаметра. За їх допомогою можна виконати розкрій робочого матеріалу, створивши рівні кромки з кутом 90° по відношенню до стін. Використання цього інструменту дозволяє виконати розкрій акуратніше, ніж у разі використання болгарки або ножівки.

Купити труборізи можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості труборізів

Такий інструмент для різання труб використовується в сантехнічних та інших видах монтажних робіт. Залежно від типу приводу труборізи поділяються на:

 1. Ручні. Принцип роботи полягає виключно в прикладанні фізичних зусиль оператора. Труборіз ручний підходить для домашнього використання, тому що має просту конструкцію та абсолютно безшумний у роботі. Як правило, такий інструмент використовується для нескладних робіт, коли потрібно обрізати лише кілька труб.
 2. Електричні. Оснащуються електродвигуном, що робить їхнайбільш продуктивними. Обрізка відбувається за рахунок обертання ріжучого диска. Має схожий принцип роботи з болгаркою або циркулярною пилою, але має додаткові кріплення для більш рівного зрізу. Підходить для масштабних робіт.
 3. Пневматичні. Схожі на ручні моделі, але в цьому випадку ефект стиснення відбувається за допомогою повітря, яке подає компресор. Під впливом повітряного тиску затискний механізм щільно охоплює труби.
 4. Гідравлічні. Принцип роботи схожий на пневматичні пристрої, але в цьому випадку механізм затиску впливає гідравлічна рідина. Вона може подаватися ручним чи електронасосом. Мають низький рівень шуму, але вони доволі важкі.

Також труборізи розрізняють за типом конструкції:

 • Ножичні. Нагадують ножиці по металу, але адаптовані до роботи з трубками. Ножиці для різання труб використовуються для роботи з пластиком та металопластиком. Такий труборіз для пластикових труб ПВХ не підходить для роботи з металом.
 • Різцеві. Мають вигляд округленої обойми, яка фіксує трубу. Такі пристрої оснащуються гострим диском, що обертається. Щільне затискання диска забезпечує спеціальний механізм. Під час його затягування інструмент прорізає стінки трубки, доки не пройде крізь них. Такий інструмент використовується для роботи з трубами із пластику, металу та металопластику.
 • Роликові. Використовуються для різання закріплених труб. Роботу забезпечують спеціальні ролики у кількості від 1 до 4 штук. Принцип роботи тут такий самий, як у різцевих моделей. Підходять для обрізання труб діаметром до 10 см.
 • Храпові. Дозволяють різати металопластикові труби. Наявність храпового механізму забезпечує швидкий розкрій. Підходять для обрізання труб діаметром до 3 см.

Чому варто вибрати труборізи Dnipro-M?

До особливостей труборізів Dnipro-M відносяться:

 • тонкі леза з нержавіючої сталі справляються навіть із пластиковими трубами з високим ступенем армування;
 • V-подібна форма знижує зусилля перерізу, що робить процес початкового різання легшим;
 • спеціальний фіксатор на ручці полегшує стиск інструменту.

З більш докладними особливостями кожної конкретної моделі можна ознайомитись у відповідній картці товару.

Купити труборізи можна на сайті або у будь-якому салоні майстерності по всій Україні.