Ножівки по металу

Відео про інструмент

Ножівки по металу — різновид пил, які використовуються для розпилювання металевих деталей. Вони мають П-подібну ручку, тонке та вузьке полотно зі швидкоріжучої сталі. Полотна — витратний матеріал для ножівки по металу. Їх можна купити окремо.

Ручні пили по металу Dnipro-M призначені для точного пиляння металевих виробів. За рахунок пиляльного полотна, виготовленого зі сплаву Bi-Metal, пила набуває універсальних властивостей та може застосовуватись для пиляння наступних матеріалів: алюмінію, пластику, оргскла, ламінату та ін. Ціни ножівок по металу в нашому асортименті завжди вигідні та доступні. Ви можете купити товар в один клік.

Переваги ножівок Dnipro-M по металу

  1. Цільнометалева конструкція корпусу з порожнистим профілем забезпечує міцність та легкість ручної пили.
  2. Пиляльне полотно виготовлене зі сплаву Bi-Metal, який має вміст кобальту 8%. Це забезпечує гарантований ресурс полотна — від 3000 до 5000 різів. За рахунок використання цього сплаву, полотно має покращені еластичні властивості.
  3. Оптимізована конструкція механізму фіксації полотна забезпечує швидку та комфортну заміну витратних матеріалів.
  4. Пила має ергономічну прогумовану ручку. Додаткового комфорту надає прогумований упор на корпусі.
  5. В деяких моделях є комфортний додатковий упор з ABS пластику на корпусі.
  6. Пиляльне полотно можна встановлювати під кутом 45°.

Купити ножівки по металу в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img