Заклепувальники

Заклепувальники — інструмент, за допомогою якого можна скріпити листові матеріали. З'єднання, яке створює заклепувальник, має високу міцність і має опірність вібрації. Водночас заклепувальники дозволяють виконувати з'єднання будь-яких листових матеріалів, а не тільки металів (наприклад, фанери).

Купити заклепувальники можна прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості заклепувальників

Ручний заклепувальник за формою нагадує кліщі, і складається з рукоятки, притискного механізму і головки. Незважаючи на свою простоту, він дозволяє створювати міцне нероз'ємне з'єднання листового металу.

Якщо говорити про інструменти ручного типу, то розрізняють два їх різновиди:

  1. Витяжні. З'єднання деталей тут відбувається за допомогою тягового зусилля. Під його впливом заклепка фіксується в робочому матеріалі. При наданні силового впливу на важіль пістолета, стрижень заклепки втягується в її трубчасту частину, розпираючи її головку стрижня. В цьому випадку капелюшок заклепки також розплющується, що дозволяє отримати міцне з'єднання деталей.

    Пістолет для заклепок витяжного типу може також мати поворотну головку. Це дозволяє успішно працювати у важкодоступних місцях.

  2. Різьбові. З'єднання тут відбувається за рахунок фіксації головки за допомогою закручування рукоятки.

Заклепувальний пістолет, як правило, продається в комплекті з насадками різного діаметру. Ціна в цьому випадку може істотно варіюватися.

При виборі заклепувальника слід дивитися на такі нюанси:

  • Матеріал заклепок. Якщо потрібно з'єднати алюміній, то для цих цілей підійде будь-який пістолет заклепувальний. Однак для з'єднання сталевих деталей знадобиться потужний інструмент.
  • Зручність застосування. Для роботи з кріпленнями різного діаметру або матеріалу доцільним стане покупка дворучних заклепувальників. Також важлива головка інструменту. Бажано, щоб вона була поворотною — це дозволить легко проникати у важкодоступні місця.

Чому варто вибрати заклепувальники Dnipro-M?

Ручні заклепувальники Dnipro-M мають такі особливості:

  • лита конструкція корпусу, основа якої виконана з алюмінієвого сплаву;
  • матеріалом губок виступає сталь марки CrMo твердістю 55 HRC;
  • прогумована ручка перешкоджає вислизанню інструменту з рук у процесі роботи.

З детальними осо