Ручні пили

Відео про інструмент

Ручні пили (ножівки по дереву) — одна з важливих категорій ручного столярного інструменту. Їхнє основне призначення — розкрій деревини. Ножівки по дереву значно полегшують роботу столяра з дерев'яними заготовками і корисні в деревообробних майстернях. За допомогою ручних пил можна виконати наступні завдання:

 • надати дерев'яній заготовці необхідних габаритів;
 • розпиляти дошку або брус;
 • спиляти дерево або сучки в саду;
 • прибрати зайві фрагменти з деталі.

У цій категорії представлені всі наші брендові ручні пили. Купити їх можна прямо з цієї сторінки або зі сторінок товару. Ви можете оформити покупку в один клік. Ціна на ручні пили нашого бренду завжди залишається вигідною. Весь ручний інструмент виготовляється тільки з якісних матеріалів і з використанням передових технологій.

Особливості ручних пил

Залежно від призначення ручні пили по дереву поділяються на кілька видів:

 1. Для сухої деревини. Зуби таких пил виконані у формі трикутника і мають кут 45-55 градусів, що дозволяє якісно виконувати поперечний зріз. Даний різновид не рекомендується використовувати для розпилу мокрого дерева, оскільки зуби будуть деформуватися, що виключає можливість якісного зрізу.
 2. Для гілок, свіжого дерева і невеликих заготовок. Такі пили розраховані на роботу з деревиною товщиною 7-12 см. Цей тип інструменту має невелику довжину і не призначений для великих навантажень.
 3. Для виробництва меблів. У таких моделях використовуються зуби-гачки під кутом 45-60 градусів, що дозволяє зробити розпил, схожий своїми властивостями на роботу лобзика або циркулярної пили. Таким інструментом рекомендується працювати тільки уздовж волокон деревини.
 4. Універсальні пили. Такий інструмент має комбіновані зуби, що дозволяє використовувати його для роботи з будь-яким видом деревини.

Чому варто купити ручні пили Dnipro-M?

Ручні пили Dnipro-M призначені для якісного розпилювання деревних матеріалів. Залежно від обраного типу пили Ви зможете виконати ефективну роботу з м'якою високогабаритною, твердою крупноволокнистою та іншими видами деревини.

До числа переваг ручних пил Dnipro-M відносяться:

 • виготовлені з надміцної сталі марки SK5;
 • тригранна заточка зубів для найбільш ефективної роботи;
 • тефлонове покриття полотна захищає від налипання смоли;
 • збільшена товщина сталі полотна;
 • надійна фіксація зубів на полотні за рахунок половинчастого гартування;
 • двокомпонентна прогумована ручка TPR забезпечує комфортну роботу.

На нашому сайті представлені різні види ручних пил, що дозволить Вам вибрати найбільш підходящий інструмент в залежності від поставлених цілей.

Відео про інструмент

youtube-img