Молотки і кувалди

Відео про інструмент

Молоток — ударний ручний інструмент для різних будівельних, ремонтних, слюсарних, столярних, садових та інших робіт. За його допомогою можна забивати цвяхи і витягати кріплення, розбивати крихкі матеріали, підігнати заготівлі та багато іншого.

Кувалда — ручний інструмент з найвищим показником ударної сили для монтажу і демонтажу конструкцій, обробки металу, забивання різних матеріалів, розбивання каменів, цегли та багато чого іншого.

Ви можете купити молоток і кувалду на нашому сайті всього в один клік.

Особливості молотків і кувалд

Молоток складається зі сталевої робочої частини і рукоятки. Залежно від їхнього виду і розміру вони можуть виконувати різні завдання. Основні види:

  • слюсарний — має трохи опуклий бойок і задню частину в формі клина, високий ступінь гарту для роботи без пошкодження з різними матеріалами;
  • столярний — ударна поверхня плоска, задня може бути в формі клина або цвяходера. Призначений для точних робіт;
  • плотницкий — робоча поверхня плоска, задня частина має форму «ластівчин хвіст», цвяходер. Деякі моделі можуть мати намагнічений бойок і проріз для цвяха;
  • молоток каменяра — має плоску ударну частину, зворотна сторона має вигляд плоскої або загостреної кирки;
  • молоток покрівельника — задня частина у формі клина, схожа на кирку, бойок може бути зі сталі або полімеру, в залежності від типу покрівельного покриття.

Кувалда відрізняється від молотка більшою масою робочої частини і довжиною рукоятки, що дозволяє наносити сильні удари з розмахом. Залежно від виду бойка вони можуть бути тупоносими та гостроносими (поперечними, поздовжніми). Перш ніж купити кувалду або молоток, необхідно визначити вид і складність майбутніх робіт.

Чому варто вибрати молотки і кувалди Dnipro-M?

У нашому асортименті великий вибір молотків і кувалд основних видів. До їх особливостей можна віднести:

  • надійне з'єднання робочої частини і рукоятки;
  • робоча частина виготовлена ​​із загартованої сталі С45;
  • трикомпонентна фібергласова рукоятка з прогумовани