Торцеві головки

Торцеві головки — змінні насадки, які встановлюються на слюсарно-монтажний інструмент. Вони не є самостійним інструментом, а можуть використовуватися з тріскачками, воротками та подовжувачами. Їх основне призначення — відкручування та закручування кріпильних виробів. Ударні торцеві головки підходять для гайковертів — вони можуть витримувати сильні удари інструменту, не деформуючись. Насадки однаково добре працюють з електричним та пневматичним інструментом.

Торцеві головки Dnipro-M призначені для використання разом з пневмо- або електроінструментом (гайковерт) для монтажу/демонтажу різьбових з’єднань. Особливості інструменту:

  1. Сталь CR-MO, яка має високу стійкість до постійних ударних навантажень.
  2. Головним легуючим елементом є молібден, який дозволяє досягти максимальної стійкості до зусилля на скручування.
  3. Тефлонове покриття забезпечує захист від корозії, запобігає пошкодженню матеріалу та не залишає слідів під час роботи.
  4. Вигнута внутрішня поверхня граней голівки перерозподіляє навантаження з кутів на грані кріплення, захищаючи його від деформації та зриву кутів.

Купити головки торцеві поштучно в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.