Паяльник для пропіленових труб

Сьогодні все частіше при створенні систем опалення, водопостачання та подачі повітря замість металевих труб використовують поліпропіленові. Їх простіше і швидше різати, для монтажу не потрібно вдаватися до зварювальних робіт — достатньо використати паяльник для пластикових труб. Ручний електроприлад дозволяє отримати міцне з'єднання, виключити протікання та мікротріщини в поліпропіленовій трубі. Він універсальний як для використання профі, так і домашніх майстрів.

Замовити паяльники для паяння поліпропіленових труб можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості паяльників для пластикових труб

На вибір моделі електричного паяльника впливають різні чинники: частота використання, складність завдань, діаметр труб та інші. Під час вибору зверніть увагу на:

  • Тип ТЕНа. Найчастіше використовуваний інструмент з мечоподібною підошвою, з круглою підходить для роботи з трубами великих діаметрів, а циліндричний паяльник використовують для важкодоступних місць. У кожного виду свій набір насадок, які відрізняються типом та способом кріплення.
  • Робоча потужність. Ця характеристика визначає максимально можливий діаметр, з яким може працювати паяльник, швидкість нагрівання. Мало