Паяльник для пропіленових труб

Сьогодні все частіше при створенні систем опалення, водопостачання та подачі повітря замість металевих труб використовують поліпропіленові. Їх простіше і швидше різати, для монтажу не потрібно вдаватися до зварювальних робіт — достатньо використати паяльник для пластикових труб. Ручний електроприлад дозволяє отримати міцне з'єднання, виключити протікання та мікротріщини в поліпропіленовій трубі. Він універсальний як для використання профі, так і домашніх майстрів.

Замовити паяльники для паяння поліпропіленових труб можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості паяльників для пластикових труб

На вибір моделі електричного паяльника впливають різні чинники: частота використання, складність завдань, діаметр труб та інші. Під час вибору зверніть увагу на:

  • Тип ТЕНа. Найчастіше використовуваний інструмент з мечоподібною підошвою, з круглою підходить для роботи з трубами великих діаметрів, а циліндричний паяльник використовують для важкодоступних місць. У кожного виду свій набір насадок, які відрізняються типом та способом кріплення.
  • Робоча потужність. Ця характеристика визначає максимально можливий діаметр, з яким може працювати паяльник, швидкість нагрівання. Малопотужні моделі комплектуються одним нагрівальним елементом, тому для досягнення необхідної температури потрібен час.
  • Наявність терморегулятора. Він дозволяє точно виставити та підтримувати необхідну температуру в процесі паяння.
  • Насадки. Дозволяють паяти труби різного діаметра, залежать від типу інструменту. Чим їх більше, тим ширша сфера застосування.

Ви можете купити паяльник для пластикових труб як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто обрати паяльники для паяння поліпропіленових труб Dnipro-M?

У нашому асортименті мечоподібні та U-подібні побутові та професійні паяльники. Особливості інструментів:

  • діапазон робочої температури: 0-300 °С;
  • можливість регулювання температури;
  • час нагріву: 2-3 хвилини;
  • алюмінієві нагрівальні платформи.

До того ж в комплекті до інструменту ми пропонуємо набір необхідних насадок та оснастки, щоб Ви одразу змогли приступити до зварювання труб. Металевий кейс забезпечує надійне зберігання, транспортування інструменту та аксесуарів. З особливостями кожної моделі та цінами на паяльники для пластикових труб Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити паяльник для труб у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, оплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.