Аксесуари для зварювального обладнання

Аксесуари для плазмотронів — набір необхідного обладнання, який забезпечує коректну збірку електроланцюга і надійність контактів. Такі аксесуари також дозволяють створити безпечні умови для виконання робіт з плазмотроном. До їх числа відносяться сопла, наконечники, завихрувачі та інші елементи.

Купити аксесуари для плазмотронів можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості аксесуарів для плазмотронів

До числа аксесуарів для зварювального обладнання, зокрема для плазмотронів, відносяться:

  1. Сопла. Є витратним матеріалом, який підлягаєобов'язковій заміні при зносі. Їхнім головним завданням є підбиття захисного газу в область зварювання і захист дуги в процесі зварювання в середовищі СО2 або в сумішах газів. Діаметр і довжина сопла безпосередньо впливає на якість різу.
  2. Електроди. Беруть участь у формуванні дуги, яка нагріває газ, який утворює плазму.
  3. Подавальні ролики. Даний аксесуар призначений для вирівнювання дроту і його руху від касети через спіраль і зварювальний пальник до зони зварювання.
  4. Захисний ковпак. Необхідний для захисту зовнішньої контактуючої поверхні від ушкоджень і забруднень. Крім того, цей аксесуар відповідає за подачу захисного вторинного газу на виході з сопла і направляє плазмову дугу. Він вимагає частої заміни, оскільки регулярно піддається впливу високих температур у процесі роботи.
  5. Завихрувач. Відповідає за формування повітряного потоку, який в процесі роботи плазмотрона обжимає зварювальну дугу і подає її на вихід з сопла.

Існують також і інші види аксесуарів: дифузори, наконечники, кабелі, блоки живлення і т.д.

Чому варто вибрати аксесуари для плазмотронів Dnipro-M?

У наш асортимент входять різні види аксесуарів для плазмотронів. Це дозволить вибрати необхідний вид залежно від поставлених завдань.

З детальними особливостями кожного конкретного аксесуара Ви можете ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити аксесуари для плазмотронів можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.