Стрижні для клейового пістолета

Клей для термопістолета — клеюча речовина, яка приймає рідку форму при нагріванні до певної температури, а при охолодженні — знову стає твердою. Найбільш поширений варіант для використання в термопістолеті — стрижні. За їх допомогою можна надійно і акуратно склеїти різні деталі і поверхні з картону, деревини, пластику, кахлю та інших матеріалів.

Ви можете купити стрижні для клейового пістолета на нашому сайті всього в один клік.

Особливості стрижнів для клейового пістолета

Головна особливість і перевага клейових стрижнів — можливість працювати з великим діапазоном матеріалів і склеювати різнорідні. До того ж в залежності від складу, їх можна використовувати в якості герметика. Вони прості у використанні і зберіганні, а їх велика різноманітність дозволяє підібрати оптимальний варіант для побутового та професійного використання.

При виборі клею для пістолетів необхідно врахувати:

  • Діаметр. Найбільш універсальний варіант — стрижні діаметром 7 і 11 мм. Вони підходять для побутового використання і безлічі професійних завдань. Стрижні більшого діаметру випускаються для професійних інструментів.
  • Довжина. Може варіюватися від 4 до 30 см. Вона впливає на тривалість використання одного стрижню. При виборі необхідно орієнтуватися на параметри клейового пістолета, а також на обсяг майбутньої роботи.
  • Колір. Універсальний варіант — прозорий стрижень. Кольорові підходять для склеювання певних матеріалів, використовуються для декорування. Чорні та сірі — розраховані для ізоляції, ущільнення та герметизації. Зазвичай виробники вказують на упаковці з якими матеріалами може працювати клей.
  • Температурний режим роботи. Цей параметр необхідно враховувати, щоб обраний гарячий клей ефективно і безпечно працював з певним типом матеріалу і підходив під складність завдання. Вибирати стрижні необхідно з урахуванням параметрів клейового пістолета.

Чому варто вибрати клей для пістолетів Dnipro-M?

В асортименті Dnipro-M прозорі стрижні для термоклейового пістолета. Вони універсальні для роботи з різними поверхнями, виготовляються на основі етиленвінілацетату (EVA). Матеріал має температуру плавлення ~ 80 °С, в розплаві липкий і текучий. Робоча температура: 120-160 °С. Такий клей застигає за 15-20 с, підходить для побутових термопістолетів. Шов, зроблений за допомогою такого клейового складу, стійкий до вологи і хімічних впливів.

З більш докладними характеристиками можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити стрижень для клейового пістолета в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.