Оливи і мастила для садової техніки

Оливи і мастила для садової техніки — мастильні матеріали, які використовуються для зниження зносу, викликаного тертям у рухомих механізмах. Вони забезпечують правильне функціонування техніки, дозволяють подовжити термін служби двигуна і окремих деталей інструменту, роблять процес роботи в саду зручним і комфортним.

Ви можете купити оливи та мастила для садової техніки на нашому сайті всього в один клік.

Особливості мастильних матеріалів для садової техніки

За призначенням оливи для садової техніки можна розділити на кілька груп:

  • моторна — використовується в двигунах внутрішнього згоряння;
  • трансмісійна — для редукторів, коробок передач і зубчастих передач;
  • гідравлічна — для використання в гідравлічних системах.

За матеріалом основи вони бувають:

  • мінеральними — виходять в ході обробки нафтопродуктів. Найбільш доступні за ціною, як правило, використовуються для механізмів невеликої потужності;
  • напівсинтетичними — мають мінеральну основу з синтезованими добавками. Широко представлені на ринку у великому асортименті: дво- і чотиритактні, для повітряного охолодження та інші. Підходять для невеликих навантажень;
  • синтетичними — створюються шляхом синтезу з органічної та неорганічної сировини. Підходять для складного обладнання, яке піддається великим навантаженням, може бути застосоване за будь-яких умов.

Для догляду і тривалого терміну служби редуктора, хрестовин і карданних з'єднань необхідне спеціальне мастило, яке забезпечує ефективний захист елементів від механічних пошкоджень. А для ланцюгів, шин і провідних шестерень пил необхідна спеціальна олива. Вона має в своєму складі комплекс присадок, які знижують тертя, запобігають перегріву і зносу деталей.

Чому варто вибрати оливи та мастила для садової техніки Dnipro-M?

У нашому асортименті є мастильні матеріали для догляду за різною садовою технікою: газонокосарок, тримерів, кущорізів, бензопил та інших. Детально ознайомитися з характеристиками олив та мастил можна у відповідній картці товару.

Купити оливи та мастила для садової техніки в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.