Набори витратного інструменту

Набори витратного інструменту включають у себе велику категорію, до якої входять: фрези, зубила, бури, свердла, біти і спеціальні насадки.

Витратні матеріали — це вид матеріалів, які використовуються разом з електроінструментом і витрачаються у міру проведення ремонтних і будівельних робіт внаслідок природного стирання. Їхня назва обумовлена необхідністю періодичної заміни для якісного продовження роботи.

Купити набори витратного інструменту можна прямо на сайті всього в один клік.

Особливості наборів витратного інструменту

Головною особливістю витратних матеріалів є простота в експлуатації. Їх використання, як правило, не вимагає від майстра спеціальних навичок.

До витратного інструменту відносяться:

  • Фрези. Це ріжучий інструмент з одним або декількома зубами, призначений для обробки металу, деревини або пластику. Вид робочого матеріалу залежить від особливостей конструкції фрези. Даний інструмент встановлюється у верстати, які швидко обертають їх для подальшої обробки заготовок.
  • Зубило. Ударно-ріжучий витратний інструмент, виконаний у вигляді сталевого стрижня. З одного кінця воно має двосторонню заточку, а з іншого — плоский обух, за яким потрібно бити молотком. Різноманітність конструкції зубил дозволяє використовувати їх як самостійний ручний інструмент, так і в якості насадки для перфораторів.
  • Бури. Вид витратного інструменту, який використовується спільно з перфораторами або видовженими дрилями. Їх головним завданням є створення отворів в твердих матеріалах: цеглі, бетоні, камені і т.д.
  • Біти і свердла. Витратні інструменти для роботи з дрилями і шуруповертами. Біти — це шестигранний стрижень з робочим профілем на одному кінці і кріпленням на іншому. За своєю суттю, біти є спеціальною насадкою для закручування кріпильних елементів (шурупи, саморізи). Свердла дозволяють свердлити отвори в різних матеріалах: металі, дереві, бетоні. Залежно від типу використовуваного електроінструменту можуть також використовуватися для свердління з ударом.

Чому варто вибрати набори витратного інструменту Dnipro-M?

З огляду на багаторічний досвід і побажання своїх клієнтів, ми об'єднали найбільш затребувані витратні інструменти в набори. З детальними особливостями кожного конкретного набору витратних інструментів можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити набори витратного інструменту можна на сайті або в нашій мережі майстерності по всій Україні.