Саморізи та шурупи

Саморізи та шурупи — кріпильні елементи у вигляді стрижня зі спеціальним зовнішнім різьбленням для простого та надійного з'єднання. Вони широко використовуються для ремонтних та будівельних завдань, виробництва меблів, обладнання, машин та багато іншого.

Ви можете купити саморізи та шурупи на нашому сайті всього в один клік.

Особливості саморізів та шурупів

Самонарізи виготовляються з міцних сталевих сплавів, проходять подальшу термічну обробку. Конструкційно можуть відрізнятися видом наконечника, шліцом, профілем, капелюшком та різьбленням. Під час вкручування вони самі нарізають внутрішнє різьблення здебільшого не потребують попереднього просвердлювання матеріалу. Залежно від конструктивних особливостей вони бувають:

  • універсальними;
  • покрівельними;
  • по дереву;
  • по металу;
  • для гіпсокартону.

Саморізи по дереву мають більш об'ємні та глибокі витки, рідший крок різьблення. Також використовуються для роботи з гіпсокартоном та пластиком. Дрібне часте різьблення призначене для з'єднання твердих сортів дерева, пластику підвищеної міцності та металевих виробів. Свердлові саморізи не потребують попереднього свердління отвору. Накінечник пробиває матеріал, легко вкручується, виключаючи сколи та подряпини.

На відміну від саморізів, шурупи виготовляють з м'яких марок сталі, не проходять термообробку, мають меншу висоту різьблення. Можуть бути з повною або частковою різьбовою насічкою. Як і шурупи можуть відрізнятися видом наконечника, шліцем, капелюшком і різьбленням. Призначені для роботи з м'якшими матеріалами.

Чому варто вибрати саморізи та шурупи Dnipro-M?

У нашому асортименті великий вибір саморізів для роботи з різними матеріалами. Вони відрізняються розмірами, типом наконечника та різьбленням. Виготовляються згідно до європейського стандарту EN14566, що свідчить про відповідність кріплень нормам навантаження та геометричним розмірам. Саморізи мають оцинковане або фосфатоване покриття, стійке до корозії. Більш детально ознайомитись з їхніми характеристиками можна у відповідній картці товару.

Купити саморізи по гіпсокартону, дереву або металу в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.