Секатори садові

Відео про інструмент

Садові секатори — ручний інструмент, призначений для точного різу гілок і стебел. За його допомогою можна виконати обрізку гілок і паростків, надати форму кущам і деревам, швидко зібрати врожай, зрізати квіти для створення букетів та інші види робіт у саду. Інструмент використовується садівниками, фермерами, виноградарями, флористами, а також підходить для невеликих робіт на домашній ділянці.

Купити садові секатори можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості садових секаторів

Ціна на секатор залежить від конструкції ріжучої системи. Тип леза підбирається в залежності від віку рослини і того, в якому стані знаходиться крона.

Розрізняють два види ріжучої системи:

 1. Площинна — секатор оснащений двома лезами, розташованими паралельно. В цьому випадку перше лезо є ріжучим, а друге — опорним. В процесі різу відбувається ковзання робочої поверхні уздовж опорної, що дозволяє деформувати тільки ту частину гілки, яку потрібно відсікти. Це робить даний вид оптимальним варіантом для обробки молодих гілок.
 2. Контактна — складається з двох частин: рухомої ріжучої і нерухомої опорної. Оснащений наковаленкою по центру лінії різу з міцного пластику з ребристою поверхнею. Така конструкція дозволяє прибирати сухі гілки, залишаючи лінію різу рівною.

Контактні садові секатори можуть також мати модифікацію у вигляді трещіткового секатора з храповим механізмом. За його допомогою можна справлятися з гілками діаметром до 3 см.

Садові ножиці-секатори також діляться на такі категорії:

 • Традиційні. Універсальний варіант з ріжучими ножами площинного типу. Використовуються для більшості видів садових робіт. Кращідля обробки молодих рослин.
 • Прищепні. Використовуються для прищеплення чагарників і садових рослин. Їх головною особливістю є фігурна ріжуча кромка.
 • Для збору винограду. Мають довгі прямі леза, здатні легко проникнути вглиб виноградного куща.
 • Флористичні (квіткові). Створені спеціально для формування крон садових рослин. За їхньої допомоги також можна створювати дизайнерські букети. Їх характерною особливістю є заточка обох поверхонь — ріжучої і опорної.

Щоб купити якісний секатор, слід спочатку визначитися зі своїми завданнями.

Чому варто вибрати садові секатори Dnipro-M?

Садові секатори Dnipro-M мають наступні особливості:

 • лезо виготовлене з японської сталі марки SK5;
 • леза мають тефлонове покриття, що захищає від налипання смолистих речовин і проявів корозії;
 • замок-фіксатор секатора в закритому положенні;
 • міцна зворотна пружина;
 • ергономічна ручка з м'якої гуми TPR.

Докладні особливості кожної конкретної моделі можна дізнатися у відповідній картці товару в даній категорії.

Купити секатори в Україні можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності.

Відео про інструмент

youtube-img