Акумуляторні шабельні пили

Відео про інструмент

Шабельні пили — це різновид електричних пил. Вони використовують принцип поступального руху пилки. В якості розхідного матеріалу до шабельних пил використовуються пильні полотна, схожі на ті, що встановлюються в лобзики, тільки більше за розмірами. Перевага шабельних пил полягає в тому, що вони можуть працювати у важкодоступних місцях. Якщо не можна використовувати для розпилювання КШМ або циркулярку, можна скористатися шабельною електропилою.

Електричні шабельні пили можна розділити на дві підкатегорії: мережеві та акумуляторні ножовки. Останні зручні тим, що не потребують підключення до стаціонарної мережі, залишаючись автономними. Ви можете брати таку пилу на виїзні роботи та не прив’язуватися до розеток. Шабельні пили з акумулятором важать менше за мережеві, але мають меншу потужність.

Акумуляторні шабельні пили можна використовувати для різання деталей з різних матеріалів. Вони підходять для роботи з дерев’яними та металевими заготовками, виробами з пластику.

Це робить їх популярними серед будівельників, сантехніків та столярів. Вони також застосовуються для робіт в саду та виконання побутових завдань.

Переваги акумуляторних шабельних пил Dnipro-M

  • Максимальна частота руху пильного полотна складає 3000 об/хв. Наявність електронного регулятора частоти дозволяє вибирати швидкість роботи для якісного розпилювання різних матеріалів.
  • Наявність опорної рамки дає можливість упертися пилою в розпилювану деталь, підвищуючи якість розпилу.
  • Спеціальний важіль на корпусі дозволяє швидко замінити полотно ножовки без використання додаткових інструментів. Змінити розхідник можна в будь-якому положенні штока.
  • Внутрішні елементи захищені від пилу та вологи. Зверху редуктора встановлений прогумований кожух, який захищає оператора від високої температури, частково гасить вібрацію та сприяє кращій фіксації інструмента в руці.
  • Безпеку при роботі підвищує кнопка-запобігач. Якщо не натиснути її, пила не буде працювати — це захищає оператора від випадкового ввімкнення акумуляторної ножовки.
  • Функція швидкого гальмування штоку дозволяє оператору моментально зупинити рух пили. Це допомагає не пошкодити заготовку.
  • Захист від перевантаження вимкне електроінструмент при занадто великому навантаженні.

Популярні питання про акумуляторні ножовки

Як обрати акумуляторну шабельну пилу?

Багато залежить від напруги акумулятора — чим вона вища, тим з більшим розміром матеріалу зможе працювати пила. При виборі також дивіться на частоту та діапазон ходу. Від них залежить можливість обробляти різні матеріали та швидкість роботи. Перевірте наявність додаткових функцій — регулятора швидкості, захисту від перегріву, маятникового ходу.

Яка акумуляторна шабельна пила краще?

Краще за все буде той акумуляторний інструмент, який відповідає поставленій задачі. При виборі враховуйте технічні характеристики інструмента та його функціонал. Наявність потужної шабельної пили зробить ремонтні роботи або будівництво набагато легше.

Де купити акумуляторні шабельну пилу?

Ви можете придбати акумуляторні шабельні пили прямо в нашому інтернет-магазині або ж відвідати будь-який з фірмових магазинів бренда. Знайти їх можна по всій Україні.

Відео про інструмент

youtube-img