Акумуляторні повітродувки

Відео про інструмент

Акумуляторні повітродувки — це вид садово-паркової техніки, призначенням якої є прибирання опалого листя, трави, пилу, сміття, снігу та інших дрібних частинок з землі за допомогою направленого потоку повітря. Джерелом живлення в даних пристроях виступають акумуляторні батареї. Це робить їх незалежними від наявності електромережі і повністю екологічними.

Цей інструмент використовується в паркових і садових зонах для підтримки чистоти. Також підходить для використання в приватних дворах для прибирання прибудинкової території.

Купити акумуляторні повітродувки можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних повітродувок

Конструкція повітродувки містить у собі відцентровий вентилятор, що приводиться в роботу двигуном, який спочатку засмоктує повітря через центр равликів, а потім викидає його на високій швидкості по жорсткому розтрубу. Це забезпечує спрямований вплив повітряного потоку.

Воздуходув акумуляторний зазвичай виготовляється з міцного пластику, що полегшує його конструкцію, спрощуючи експлуатацію. Рукоятки можуть додатково мати гумове покриття.

При виборі цього інструменту слід звернути увагу на швидкість повітряного струменя. Цей параметр вимірюється в м/с і показує швидкість повітря, яке подається турбіною пристрою. Чим вище швидкість потоку, тим на більшу відстань повітродувка зможе перемістити сміття, скоротивши час на прибирання території. Крім того, велика швидкість дозволяє переміщати більші об'єкти.

Повітродувка садова акумуляторна є екологічно чистим видом обладнання, оскільки не працює на рідкому паливі, а значить, не виробляє продуктів горіння.

Чому варто вибрати акумуляторні повітродувки Dnipro-M?

Вся лінійка нашого акумуляторного інструменту сумісна з єдиним типом акумуляторів Dnipro-M. Завдяки цьому можна використовувати єдину акумуляторну батарею як для роботи з по