Шліфувальні матеріали — вид абразивних матеріалів, призначенням яких є шліфування і зачистка поверхонь з металу, пластику, дерева, мінеральних матеріалів і т.д. За їх допомогою можна надати необхідну форму заготовці за допомогою тертя. Також вони використовуються для фінішної обробки поверхонь за рахунок полірування матеріалу для отримання гладкої або шорсткої текстури.

Вони використовуються в різних сферах: промисловій, побутовій, технологічній. Це пояснюється великою різноманітністю в складі абразивних матеріалів, а також різноманітністю їх форм: круги, стрічки, папір. Для підвищення якості і швидкості обробки абразивні матеріали встановлюються на шліфувальні машини.

Ви можете купити шліфувальні матеріали на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості шліфувальних матеріалів

Існує кілька різновидів шліфувальних матеріалів, кожен з яких має свою форму і особливості:

  1. Шліфувальний папір. Його характерною особливістю є висока гнучкість, що дозволяє використовувати його під різним кутом. Він являє собою основу з паперу або тканини з нанесеним абразивним зерном. Може використовуватися для машинної чи ручної обробки поверхонь з деревних матеріалів, металу, пластику. За його допомогою можна ефективно видалити стару фарбу, підготувати поверхню для грунтовки і фарбування. Також використовується для шліфування поверхонь і інших видів робіт.
  2. Шліфувальна стрічка. Гнучкий абразивний інструмент, виконаний у формі стрічки. Основа може бути паперовою або тканинною. При цьому тканинна має більшу еластичність. Має кілька видів за типом з'єднання (нескінченні, тверді і м'які) і за твердістю. Вона використовується для шліфування широкого спектру матеріалів: дерева, металу, пластику і т.д.
  3. Шліфувальні круги. Мають зерна певної фракції, скріплених між собою в'язкою речовиною. Призначені для обробки поверхонь з металу, деревини, пластику і т.д. Залежно від зернистості круга визначається сфера їхнього застосування і матеріал обробки.

Кожен вид шліфувального матеріалу може бути корисний при обробці того чи іншого типу поверхні.

Чому варто вибрати шліфувальні матеріали Dnipro-M?

Шліфувальні матеріали Dnipro-M включають в себе широкий асортимент насадок самозачіпних, шліфувальних стрічок і кругів. До числа їхніх основних переваг можна віднести:

  • виготовлені з абразивного матеріалу — білого електрокорунду (Al2O3 - 97-99%);
  • паперова основа має підвищену щільність — 160 г / м;
  • круги мають 8 отворів для видалення пилу;
  • тканинна основа не рветься в процесі експлуатації;
  • шліфувальні стрічки мають шов, який не викликає биття.

З детальними перевагами конкретного матеріалу можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Ви можете купити шліфувальні матеріали як на сайті, так і в будь-якому фірмовому магазині нашої мережі по всій Україні.