Акумуляторні ліхтарі

Відео про інструмент

Ліхтарі акумуляторні — багатофункціональні освітлювальні прилади. Завдяки своїй автономності та невеликим габаритам вони широко використовуються в побуті, при виконанні ремонтних і технічних завдань в слабо освітлених приміщеннях і місцях, під час роботи на будівництві і СТО, поїздок, походів і прогулянок.

Ви можете придбати акумуляторний ліхтар на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних ліхтарів

Головна перевага ліхтарів акумуляторних — їх тривала безперебійна робота. Вона залежить від типу акумулятора і різних конструкційних особливостей приладу, наприклад, від типу джерела світла:

  • галогенні лампи — вдосконалені лампи розжарювання, мають низький ККД, недовгий термін служби, високе енергоспоживання;
  • ксенонові лампи — мають високу яскравість і колір спектру випромінювання, великий діапазон розсіювання, чутливі до перепадів напруги;
  • світлодіоди — мають найбільший ККД, тривалий термін експлуатації, низьке енергоспоживання, низьку температуру нагрівання, але інтенсивність світіння менше, ніж у ксенонових ламп.

При виборі акумуляторного ліхтаря для СТО, побутових і професійних цілей необхідно також враховувати його потужність і дальність освітлення. Чим він потужніший, тим яскравіше і далі світить, але при цьому збільшується і споживання енергії.

Хороший рівень захисту корпусу від вологи, пилу і ударів, наявність додаткових функцій і різні конструктивні особливості дозволяють розширити сферу застосування ліхтаря, зробити його використання ефективним і тривалим. Наприклад, наявність регулювання яскравості і кута світла, фокусу, індикації заряду, магнітів і гаків для фіксації на різних поверхнях.

Чому варто вибрати акумуляторні ліхтарі Dnipro-M?

В асортименті Dnipro-M акумуляторний ліхтар, який універсальний для виконання різних побутових і ремонтних завдань, роботи на СТО, будівництва, походів і прогулянок. Його також можна використовувати в якості допоміжного джерела світла для аматорської фотографії. Сумісний з акумуляторними батареями Dnipro-M на 12 В.

Ліхтар світлодіодний з типом діода COB, який забезпечує рівномірний потік світла, має тривалий термін служби. У нього три режими світіння, що дозволяє економити заряд батареї. Є індикатор заряду. Особливості акумуляторного ліхтаря Dnipro-M:

  • світло можна виставити під необхідним кутом завдяки шарнірному з'єднанню;
  • завдяки магнітній платформі ліхтар можна кріпити до металевих поверхонь;
  • висувний гак дозволяє підвішувати і кріпити його на різні елементи.

З більш докладними характеристиками можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити універсальний ліхтарик для СТО, домашнього та професійного використання в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.

Відео про інструмент

youtube-img