Котушки для садових тримерів

Відео про інструмент

Котушка для тримера — аксесуар для садово-паркової техніки, призначений для виконання обертальних рухів, під дією яких приводиться в дію ліска для покосу трави.

За типом зарядки корду розрізняють котушки: швидкозатискні і розбірні. У першому випадку для намотування ліски достатньо просунути її в отвір головки і, поєднавши 2 кінця, закрутити на барабан. У розбірних котушках для намотування ліски необхідно заглушити триммер, розібрати кришку косильної головки для мотокоси, витягнути котушку. Далі йде безпосереднє намотування корду і встановлення котушки на місце.

На нашому сайті Ви можете купити котушку для тримера всього в один клік.

Особливості котушок для садових тримерів

Вибір котушки для мотокос вимагає особливої уваги, оскільки існує кілька їхніх різновидів. Кожна з них має свій набір особливостей і робочих характеристик:

  1. Автоматичні. Найбільш зручний в експлуатації вид, який вибирають садівники для догляду за великими ділянками. У таких котушках корд подається при підвищенні обертів працюючого двигуна мотокоси. У цьому випадку оператор не приймає участі в подовженні ліски — це відбувається автоматично.
  2. Напівавтоматичні. Подача ріжучої ліски відбувається після того, як котушка упреться в землю. Вбудований анкерний механізм в таких котушках наводиться в дію після натискання на відповідну кнопку. Під дією відцентрових сил ліска подовжується, що дозволяє продовжити роботу на ділянці.
  3. Ручні. В цьому випадку ліска подається вручну після повної заглушки двигуна мотокоси. Саме цей тип, незважаючи на незручність, є найнадійнішим і популярним серед садівників.

Чому варто купити котушки для тримерів Foresta?

Котушка для тримера Foresta — це високоефективна ударостійка шпуля для коси, яка забезпечить бажаний результат від роботи на садовій ділянці.

До числа переваг котушок Foresta відносяться:

  • стійкість до ударів при зіткненні з випадковими предметами;
  • підшипникова система, що підтримує термін експлуатації ріжучого елемента;
  • автоматична система подачі ліски.

Ви можете придбати котушки для тримера Foresta як на нашому сайті, так і в мережі фірмових магазинів.

Відео про інструмент

youtube-img