Одяг захисний для зварювання

Відео про інструмент

Одяг зварювальника — спецодяг, призначений для захисту від впливу високих температур, випромінювання, випаровування шкідливих речовин, іскор і крапель металу. Зварювальна роба забезпечує максимальну безпеку і комфорт при виконанні роботи в різних умовах.

Ви можете купити спецодяг для зварювальника на нашому сайті всього в один клік.

Особливості зварювальної роби

До спецодягу зварювальника відносяться різні елементи одягу і взуття, які повинні одночасно бути зручними, відповідати специфіці робіт і навколишнім умовам, надійно захищати від можливих пошкоджень, характерних зварювальному процесу.

Базовим варіантом для таких робіт є захисний костюм зварювальника: куртка і брюки. Вони повинні бути виготовлені з матеріалу, який стійкий до пропалювання іскрами і бризками металу, механічних пошкоджень, термо- і вологостійкий, міцний і добре вентильований. До того ж костюм повинен мати продуману конструкцію: не сковувати рухів, захищати від контакту зі зварювальним обладнанням і потрапляння іскор і бризок металу на шкіру. Зазвичай куртка і брюки оснащуються світловідбивальними матеріалами.

До спецодягу зварювальника також відносяться:

  • спеціальне взуття, яке захищає від потрапляння розпеченого металу, механічних пошкоджень;
  • рукавиці (краги) для захисту рук під час зварювання;
  • фартух, який призначений для захисту передньої частини одягу від пропалення і займання;
  • підшоломник — головний убір, який необхідно надягати під зварювальну маску або каску з щитком для додаткового захисту вух, шиї і волосся;
  • гетри та нарукавники — додатковий захист взуття та костюма.

Одяг зварювальника може відрізнятися матеріалами, формою, сезонністю, мати додаткові особливості, які покращують його захисні властивості. Тому, перед тим як купити зварювальний костюм, взуття і інші елементи гардероба, необхідно визначити тип і умови роботи, частоту використання і сезонність.

Чому варто вибрати одяг зварювальника Dnipro-M?

Ми пропонуємо елементи зварювальної роби, які відрізняються надійністю і практичністю: фартухи, гетри, нарукавники, підшоломник, різні види краг і інше. Вони виробляються з натуральної шкіри або вогнетривкої тканини, що робить їх сті