Акумуляторні циркулярні пилки

Відео про інструмент

Акумуляторні циркулярні пили — вид будівельного електрообладнання, призначений для різу деревних матеріалів. Робота здійснюється за рахунок акумуляторної батареї, що робить їх екологічними, повністю автономними і незалежними від джерела електроживлення. Даний інструмент дозволяє отримати найбільш точний і чистий різ.

Купити акумуляторні циркулярні пили можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості акумуляторних циркулярних пил

За допомогою такої пили можна провести акуратний різ по дереву, пінобетонним блокам, пластику і навіть м'яким металам. Її особливістю є також і те, що вона здатна пиляти не тільки по прямій лінії, але також уздовж, впоперек і під певним кутом. Виставити необхідні значення допоможуть вбудовані градусна і метрична шкала, а також лінійка, шини і направляюча. При цьому вона не має мережевого дроту, що забезпечує необхідну маневреність у процесі роботи.

При виборі даного виду обладнання слід дивитися на такі параметри:

 1. Частота обертання. Від цього параметра залежить загальна продуктивність інструменту. Обладнання з великою швидкістю обертання спрощує процес розпилювання, дозволяючи проходити щільний матеріал набагато швидше. За такої умови на розпилі не залишаться відколи і задирки. У деяких моделях також є можливість регулювати цей параметр.
 2. Глибина пропилу. Від цього параметра залежить висота заготовки, з якою можна працювати. Для домашнього використання підійдуть пили з глибиною 40-50 мм. Якщо цей показник вище, то таке обладнання можна використовувати на лісопилках, у майстернях і т.д.
 3. Тип акумуляторної батареї. Зазвичай акумуляторні пили оснащуються літій-іонними батареями. Їх головною особливістю є те, що їх не обов'язково заряджати повністю. Також вони не потребують повного розряду, перш ніж знову їх заряджати.

Також має значення тип пильного диска. Вони бувають двох видів:

 • Монолітні. Виготовляються зі сталі з високим вмістом вуглецю. Такі диски невибагливі в догляді і не потребують додаткового обслуговування. Вони використовуються переважно для робіт з такими матеріалами: м'яка деревина, деякі види бетону і цементу. Їхнім недоліком є те, що вони швидко тупляться.
 • Твердосплавні. Вони виготовляються з інструментальної сталі з вольфрамовими, кобальтовими напайками і штучного алмазу. Їм характерна висока міцність. Такі диски підходять для роботи з більшістю видів матеріалів. Вони довше тримають свою заточку, а різ виходить рівнішим і акуратнішим, ніж монолітними дисками.

Також важливе оснащення інструменту рядом додаткових функцій, як-от: плавний пуск, захист від перевантаження і т.д.

Чому варто вибрати акумуляторні циркулярні пили Dnipro-M?

До їхніх основних переваг слід віднести:

 • безколекторний (безщітковий) двигун знижує споживання електроенергії, збільшуючи робочий цикл;
 • можливість регулювання кута пропилу;
 • регулювання глибини пропилу в залежності від товщини матеріалів;
 • системи захисту від перевантаження, перегріву, заклинювання диска і випадкового ввімкнення;
 • кнопка блокування шпинделя для зручної заміни диска;
 • металевий кожух захищає від пошкоджень диск пили;
 • прогумовані рукоятки.

Купити акумуляторні циркулярні пили можна на сайті або в будь-якому фірмовому магазині нашої мережі.

Відео про інструмент

youtube-img