Точильні верстати

Відео про інструмент

Точильні верстати — це універсальне обладнання для заточування металевого інструменту та інших виробів. За їх допомогою можна заточувати ножі, свердла, слюсарний та будівельний інструмент, металеві трубки, місця зварювання і т.п. Ці верстати стали хорошою альтернативою ручним точилам, значно підвищивши швидкість та якість роботи. До сфер їхнього застосування також відносять вирівнювання та шліфування виробів, а також видалення припусків з поверхонь. Існують як настільні, так і стаціонарні моделі точильно-шліфувальних верстатів.

Головні технічні характеристики електричного точила — потужність, кількість обертів та зернистість круга.

  • В нашому асортименті Ви знайдете верстати потужністю до 520 Вт — це дозволяє їм впоратися навіть з великим навантаженням.
  • Максимальна швидкість обертання точильного круга — 2950 об/хв, що дозволяє досягти високої якості заточування.
  • Зернистість абразивних кругів, що встановлені на кожний верстат, складає Р36 та Р60. Ви зможете проводити як чорнове, так і фінішне заточування.

Переваги точильних верстатів Dnipro-M

  • Міцна металева конструкція підвищує експлуатаційний термін верстата та робить його надійним.
  • Спеціальні кожухи захищають оператора від іскор, пилу та випадкового дотику до робочої частини.
  • Кнопка ввімкнення має пилозахист.
  • Ви можете одночасно використовувати два круги різної зернистості (Р36, Р60).
  • Прогумовані ніжки частково гасять вібрацію та підвищують стійкість верстата.
  • Модель BG-20L обладнана лампою, яку можна пересувати, освітлюючи необхідну зону робочої частини.
  • Безколекторний (безщітковий) тип двигуна усуває необхідність періодичної заміни щіток.

Чому купувати в нас — вигідно?

Ми пропонуємо точильні верстати для виконання задач базової та високої складності. Гарантія на інструмент складає 3 роки. Ви зможете отримати обслуговування та ремонт інструмента абсолютно безкоштовно. Для цього достатньо звернутися в будь-який сервісний центр нашого бренда. Купити точильний верстат можна не тільки в інтернет-магазині, але й в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M.

Популярні питання про точильні верстати

Як вибрати точильний верстат?

При виборі електричного точила для заточування інструменту потрібно враховувати його технічні характеристики, підбираючи обладнання під свої задачі. Найбільше значення має споживана потужність та максимальна кількість обертів на холостому ході. Від цього буде залежати якість заточування та максимальне навантаження, яке зможе витримати верстат. Також перевірте, що Вам підходить діаметр круга.

Який точильний верстат краще?

Краще за все потужний верстат для заточування, який має захисні пристосування (кожухи) та надійну конструкцію. Він буде безпечний та зручний у роботі. Щоб переконатися, що верстат якісний, дізнайтеся про його гарантійний термін. Якщо термін гарантії — 2 або 3 роки, це свідчить про хорошу якість.

Де купити точильний верстат?

Купити точильний верстат можна на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M.

Відео про інструмент

youtube-img