Будівельні рулетки — ручний інструмент, який дозволяє визначити відстань між об'єктами або їх довжину. Щоб забезпечити найвищу правильність вимірювання, такі рулетки повинні мати 1-й клас точності. На відміну від побутових вони можуть мати спеціальний функціонал і особливості конструкції для роботи в різних умовах.

Ви можете купити рулетку на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості будівельних рулеток

Рулетка має просту конструкцію. Полотно з вимірювальною шкалою змотується в пластиковий або металевий корпус, тому важливим елементом є механізм змотування. Він буває з поворотною пружиною або з виступаючою назовні обертальною рукояткою. Перший тип найбільш поширений і зручний, адже завдяки пружині полотно автоматично змотується в корпус. До того ж такі рулетки мають на корпусі спеціальний стопор, що дозволяє зафіксувати полотно на необхідній позначці. На вільному кінці полотна розміщується металевий зачіп. Він може бути двостороннім, мати магніт.

Деякі моделі можуть мати механізм з електричним приводом, ліхтарик для підсвічування шкали, ремінець, кліпсу для фіксації на поясі та інші додаткові можливості. Полотно може мати двосторонню розмітку, де шкала дублюється або ж нанесені різні одиниці виміру.

На що звернути увагу при виборі будівельної рулетки:

  • клас точності;
  • довжину і матеріал полотна;
  • параметри і одиниці вимірювання шкали;
  • тип зачіпу;
  • стопорний механізм.

Чому варто вибрати рулетку Dnipro-M?

Всі наші рулетки мають найвищий 1-й клас точності, який відповідає британському стандарту MID. Прогумований корпус виготовляється з ABS-пластику, а полотно зі сталі — CS60. В асортименті три лінійки вимірювальних рулеток:

  • Profit. Рулетки цієї серії мають зачіп з двома магнітами, які дозволяють йому прикріпитися до металу і не відриватися під час вимірювання. Полотно можна фіксувати за допомогою кнопки на корпусі. В асортименті рулетки 3, 5, 7.5 і 10 м.
  • Multifix. Вимірювальне полотно вкрите нейлоном, який захищає розмітку від стирання і дозволяє подовжити термін експлуатації. Ще одна особливість моделей з цієї лінійки — наявність трьох кнопок фіксації полотна. Це дозволяє зручно фіксувати вимірювальну стрічку в різних положеннях рулетки. Також моделі мають двосторонній зачіп з магнітами.
  • Ultra. Будівельні рулетки з цієї лінійки мають нейлонове покриття полотна, двосторонню вимірювальну шкалу. Головна особливість моделей — наявність маркера для нанесення розмітки та креслення кіл під час вимірювання. Також рулетка оснащена функцією автоматичної фіксації полотна, має дві кнопки для його змотування.

З більш детальними характеристиками можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити рулетку в Україні можна прямо на сайті або в мережі наших фірмових магазинів.