Електрорубанки

Відео про інструмент

Електрорубанки — різновид ручного інструменту, головним завданням якого є вирівнювання поверхонь з дерева після первинної грубої обробки. За допомогою рубанка можна усунути дефекти і нерівності. Обладнання не призначене для точних робіт — це інструмент для тимчасової роботи перед початком фінальних робіт. Рубанки використовують під час ремонту або при виготовленні дерев'яних виробів.

Ви можете купити рубанок електричний на нашому сайті всього в один клік.

Особливості електрорубанків

Даний інструмент дозволяє виконувати ряд функцій, серед яких підрізування фаски, обробка пиломатеріалів і підгонка їх під потрібний розмір, вибірка чверті, можливість створювати виступи на ребрах бруса або дощок, з'єднаних між собою.

Електро рубанки складаються з корпусу, блоку електромотора, барабана з ножами, кнопки ввімкнення, платформи-підошви і приводного ременя. Також до їхньої конструкції входить опорна рукоятка, гумова накладка і бічний обмежувач.

Залежно від обраної моделі, можуть мати інші конструкційні особливості.

Основні критерії вибору:

 1. Потужність. Варіюється в межах 500-2500 Вт. Для домашнього використання вистачить значення до 900 Вт. Добре, якщо передбачений регулятор потужності, оскільки деревні породи можуть мати різну твердість.
 2. Ширина стругання. Чим більше цей параметр, тим менше проходок потрібно робити по матеріалу.
 3. Швидкість обертання барабана. Від цього показника залежить якість обробки — чим він вищий, тим рівніше обробка.
 4. Глибина стругання. Побутові моделі здатні зрізати до 4 мм деревини. Більш потужні пристрої дозволяють здійснювати зріз деревини до 18 мм. При виборі потрібно враховувати породу дерева і якість пиломатеріалу.
 5. Розмір підошви. Впливає на стійкість рубанка.
 6. Кількість і покриття рукояток. Впливає на зручність використання інструменту.
 7. Матеріал ножів. Найбільш довговічними вважаються сталеві ножі, але вони вимагають регулярного заточування і підгонки.
 8. Тип живлення. Мережеві або акумуляторні моделі.

Також важливі додаткові функції, такі як система захисту від перегріву і пиловий патрубок.

Чому варто купити електрорубанки Dnipro-M?

Електрорубанки Dnipro-M забезпечують ефективну і комфортну роботу за рахунок таких якостей:

 • Захист від пошкодження ножами за рахунок паркувального важеля на задній частині підошви. Він також вберігає від пошкодження самі ножі.
 • Захист від випадкового ввімкнення. Щоб увімкнути інструмент, потрібно спочатку натиснути захисний курок — тільки після цього рубанок увімкнеться.
 • Можливість встановлення на стаціонарну стійку, створивши тим самим невеликий стругальний верстат.
 • До комплекту входить паралельна направляюча, яка допомагає точно вести рубанок. Це особливо корисно при вибірці чверті.
 • Спеціальний патрубок для виведення тирси і стружки, який може здійснюватися на дві сторони — це зручно при зміні робочого положення.

З більш детальною інформацією про кожну конкретну моделі можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Ви можете купити рубанок електричний на сайті або в наших фірмових магазинах по всій Україні.

Відео про інструмент

youtube-img